Як виховувати новонародженого. видалення кірочок на голові.

Здавалося б, новонароджена дитина нічого не розуміє, у нього діють тільки інстинкти. Але насправді малюк пізнає світ, вчиться жити в ньому, пристосовуватися до зовнішнього середовища. Батькам потрібно виховувати в малюку якості, дані йому природою, показувати навколишній світ, прищеплювати моделі поведінки, які в подальшому допоможуть дитині адаптуватися до багатьох змін навколо.
Інструкція
1
З перших хвилин життя новонародженого привчите дитину до режиму дня. Адже дієтологами, педагогами розроблений спеціальний розпорядок залежно від віку малюка. У маленької людини годування, сон, неспання повинні розподілятися правильно.
2
Годуйте дитину віком від народження до місяця кожні три години. Дозволяється відступати від даного розпорядку, якщо малюк не прокинувся вчасно. Коли малюк вимагає груди раніше покладеного терміну, перетерпить. Нехай малюк зрозуміє, що слід робити так, як потрібно, а не так, як хочеться.
3
Під час неспання дитини розповідайте казки, співайте дитячі пісеньки. Хоча малюк поки нічого не вміє, його мозок здатний сприймати звуки. До трьох-чотирьох місяців маленький чоловічок розрізняє образ, голос мами. Відповідно, він вже вміє порівнювати людей, а також навколишні його предмети.
4
Давайте малюкові брязкальця. Хапальний рефлекс у дитини присутня з самого народження. Перебираючи ручками новий для нього предмет, він розвиває органи чуття. На кінчиках пальців малюка знаходяться нервові закінчення, які відповідають за мову людини. Уникайте дуже гучних іграшок, так як вони можуть налякати дитину.
5
Прикрасьте кімнату малюка яскравими предметами. Навколишній світ дитина пізнає, коли з'являється новий інтерес до речей. Намагайтеся більше спілкуватися з малюком. Постарайтеся зробити його життя радісним. Проводьте з ним цікаві ігри. При позитивному погляді на навколишній світ настрій малюка, а також батьків буде завжди піднятим. Врахуйте, що позитивні емоції покращують імунітет, ваша дитина буде менше хворіти, а хвилини, проведені з малюком, - радісними, що запам'ятовуються.
6
Характер немовляти формується з перших днів його життя. А протягом року дитина стає здатним сприймати навколишній світ з того боку, з якою показали йому батьки. Любіть дитину, але намагайтеся захищати його від надмірної ласки, так як це заважає йому приймати дійсність такою, яка вона є.