Як перенести стіну.

Передача стіни належить до капітальної реконструкції квартири або будинку, тому самостійно проводити її не можна. Попередньо потрібно підготувати пакет документів, узгодити у відділі архітектури та містобудування, отримати дозвіл і приступати до безпосередніх ремонтним роботам.
Вам знадобиться
  • - дозвіл;
  • - кадастрові документи;
  • - правовстановлюючі документи;
  • - акт;
  • - заява;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Для отримання дозволу на проведення реконструкції вам буде потрібно скласти проект і ескіз. Зробити це можна, звернувшись за послугами до професійного архітектора, який врахує всі параметри по перенесенню стіни і складе документи, які будуть відповідати всім технічним нормам і будівельним правилам.
2
Отримайте з бюро технічної інвентаризації виписку з кадастрового паспорта і копію плану. З проектом, ескізом, отриманими документами з БТІ зверніться до районного відділу архітектури та містобудування. Подайте заяву, прикладіть правовстановлюючі документи на житлоплощу, паспорт.
3
На підставі вашого звернення та пакету документів вам видадуть акт. Його слід узгодити у відділенні протипожежної охорони району, в комунальних системах, у постачальників світла, газу і тепла.
4
Якщо вам вдалося узгодити акт у всіх зазначених інстанціях, вам видадуть дозвіл на реконструкцію, але приступити до неї ви маєте право тільки після оформлення страховки з цивільної відповідальності.
5
Безпосередній перенесення стіни проводите своїми силами або найміть бригаду фахівців, які проведуть всі роботи в найкоротші терміни.
6
Будь-яку реконструкцію після проведення потрібно документально оформити та внести зміни до єдиного державного реєстру. Після закінчення робіт запросіть комісію з департаменту житлової політики. Вони проведуть огляд проведених робіт і складуть акт, що підтверджує завершення реконструкції.
7
Даний документ узгодьте в пожежній охороні, саноепідемстанціі. Зверніться в БТІ. Інженер з кадастру огляне проведені роботи, на підставі чого внесе зміни до кадастровий паспорт і переоформить кадастровий план, отримаєте з них виписки.
8
Зверніться в реєстраційну палату із заявою, пред'явіть всі документи, що підтверджують правомірність проведених робіт, паспорт, заплатите державне мито. У єдиний реєстр внесуть зміни про проведеної реконструкції.