Як устанавить драйвер на модем.

Підключення до бездротових мереж, як правило, здійснюється за допомогою модемів певного формату. Природно, щоб ці пристрої якісно виконували свої завдання, необхідно використовувати спеціалізовані додатки.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Почніть з підключення модему до ноутбука або стаціонарного комп'ютера. У першому випадку, як правило, використовують зовнішні пристрої, які працюють з інтерфейсом USB. Для стаціонарних комп'ютерів можна придбати PCI-модем, що підключається до однойменного слоту материнської плати.
2
Після підключення модему включите комп'ютер. Зачекайте, поки завершиться завантаження операційної системи. Відразу після цього почнеться процес ініціалізації нового обладнання. Дочекайтеся його завершення і появи повідомлення про необхідність оновлення програмного забезпечення.
3
Підключіться до інтернету і перейдіть на сайт компанії, що розробила даний модем. Практика показує, що драйвери до більшості модемів можна знайти на подібних сайтах. Скачайте програмне забезпечення, відповідне для вашого модему і активної операційної системи.
4
Дочекайтеся завершення завантаження файлу-інсталятора та запустіть його. Виконайте установку додатка і перезавантажте комп'ютер. Активуйте модем через меню «Диспетчер пристроїв». Перевірте працездатність пристрою.
5
Нерідко файли, необхідні для нормальної роботи модему, містяться в архіві. Це означає, що вам не буде потрібно виконувати установку програмного забезпечення. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Виділіть правою кнопкою миші назву модему.
6
Вкажіть пункт "Оновити драйвери» і перейдіть до ручного способу пошуку файлів. Дочекайтеся запуску провідника Windows і виберіть папку, яка містить архів файлів-драйверів.
7
Після успішного оновлення драйверів виконайте перезавантаження комп'ютера. Під'єднайте модем, якщо ви використовуєте зовнішній пристрій. Спробуйте здійснити підключення до бездротових мереж потрібного типу. Встановіть додатковий додаток, якщо вам потрібно виконати детальну настройку параметрів роботи модему.