Як підібрати авто за технічними характеристиками.

Купівля автомобіля - справа складна і відповідальна, що вимагає ретельного підходу. Він отримується на довгі роки, тому до вибору треба поставитися дуже серйозно. Визначившись з маркою, кольором і типом кузова майбутнього авто, потрібно не упустити і таку важливу складову, як його технічну частину.
Інструкція
1
Визначте в першу чергу той обсяг двигуна, який вам потрібен. В цьому питанні важливі його витрата палива, потужність, динаміка розгону. Маленька міська машина має невеликий об'єм двигуна і витрату палива. Їй цілком достатньо мати максимум 150 кінських сил. Але в міському потоці їй і не потрібна велика потужність, їй потрібна спритність. А на трасі вам доведеться дуже нелегко. Тому вибирайте машини з потужнішим двигуном. Автомобіль буде трохи дорожче, але зате і набагато надійніше.
2
Чи не вираховуйте занадто скрупульозно, в якому авто ви витратите більше палива. Машини з об'ємом до 3000 см3 будуть витрачати бензин, в принципі, однаково. Різниця буде відчутна лише тоді, коли ви будете сидіти за кермом без перерви цілий рік. Це стосується нових автомобілів. Машини, що були у вжитку, з маленьким витратою палива за документами, можуть викачувати бензин швидше, ніж найпотужніший позашляховик.
3
Купуйте автомобілі, що працюють на дизельному паливі, якщо вас чекають тривалі поїздки. Цей вид палива набагато екологічніше і безпечніше, ніж бензин, і трохи дешевше. Звичайно, з ним можна відчувати певні труднощі в холодну пору року. Але подбайте про це заздалегідь - і ніяких незручностей не буде. Для того, щоб уникнути неприємного запаху і шуму, здобувайте турбо-дизель. В цьому випадку в салоні автомобіля вам забезпечені тиша і запах дорогого парфуму. Такий автомобіль вам буде безпроблемно служити не менше п'яти років. Але, знову ж таки, тільки новий. А ось турбо-дизель б/у краще не брати: занадто часто і дорого вам доведеться його ремонтувати.
4
Вибирайте механічну коробку передач, якщо вас чекають часті поїздки на великі відстані. В цьому випадку ви самі можете контролювати швидкість машини і витрата палива. Постійна увага до дороги, необхідність натискати зчеплення і переключати передачу змусить вас бути більш зосередженим і не даватиме можливість заснути за кермом. Це скоріше трапиться, якщо коробка передач буде автоматична, і вже тим більше - якщо вона оснащена круїз-контролем. Автоматика більш практична, якщо замість великих перегонів вам належить очікування в пробках. Ви будете тільки перекладати ногу з однієї педалі на іншу, а не безкінечно перемикати передачу. Але вона і дорожче.
5
Привід шукайте той, який вам більше звичний. Передній привід більш чуйний до управлінню, задній вважається більш надійним. Але невміле водіння може підвести і в тому, і в іншому випадку. Повний привід більш досконалий. Але він теж вимагає певних навичок і дорожчий при експлуатації та ремонті.