Де купити брус недорого.

Брус - один з видів найбільш затребуваних будівельних матеріалів, використовуваних не тільки для зведення стін, але і перекриттів, лаг, стійок. Купити брус зовсім недорого можна, якщо звернутися безпосередньо на пилораму, яка виготовляє і продає будівельний матеріал природної вологості.
Для покупки недорогого бруса звертайтеся на пилораму в осінній час, коли пік будівельного сезону пішов на спад. Обрізної брус природної вологості має найнижчу ціну. У пік будівельного сезону він дорожчає, але незначно. Навесні ціни можуть зрости на 10-20%. Однак з брусом природної вологості можуть виникнути незначні проблеми. Наприклад, відразу після привозу вам доведеться скласти його рівно під навісом, використовуючи дерев'яні прокладки, все обрізні кінці побілити водоемульсіонкой, щоб не утворилися глибокі тріщини, істотно погіршують якість бруса. Просушка повинна бути тривалою і повільної. Недорого придбати брус можна також у приватників, які закінчили будівництво власних будинків і мають надлишки будівельного матеріалу. Переваги такої покупки очевидні. По-перше ціна може бути знижена на 50%, по-друге - матеріал вже просохлої і його можна відразу використовувати для будівництва. Недолік тільки один. Залишки бруса можуть матися в недостатній кількості, тому вам доведеться підшукувати матеріал в інших місцях, а це додаткові витрати, які доведеться сплатити за доставку. Також вам доведеться витратити достатню кількість часу, щоб ознайомитися не з одним оголошенням і обдзвонити всі номери, зазначені для зв'язку. Найбільш дорогий клеєний і профільований брус. Процес виготовлення даного будівельного матеріалу досить складний, займає багато часу, тому, якщо вам необхідно купити зазначений брус і придбати його потрібно відносно дешево, шукайте пропозиції в засобах масової інформації. Ціна від різних виробників може істотно відрізнятися, якщо ви не поспішайте, цілком можливо, що зможете заощадити і купити дешевший будівельний матеріал.
Брус - будівельний матеріал, який використовується для зведення будинків, йде на перекриття і виготовлення лаг перед настиланням підлоги. У продажу є три різновиди бруса з різними технічними характеристиками і розмірами, від яких залежить ціна. Купити дешеву деревину цілком можливо, якщо зробити це заздалегідь, а не в самий пік сезону будівництва.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте заощадити і купити брус недорого, звертайтеся на пилораму в холодну пору року, коли будівельний матеріал користується найменшим попитом, заготовлюється про запас і зберігається на складах у величезній кількості. Як тільки розтане сніг і підсохне, брус істотно зросте в ціні, і придбати його дешево не вдасться.
2
Ще один варіант покупки дешевого бруса, скористатися рекламними оголошеннями в засобах масової інформації. Що залишився будівельний матеріал після зведення будинку нерідко продають за нижчою ціною. У деяких випадках економія становить до 50%.
3
Тільки що виготовлений брус з початковою вологістю 80-90% завжди значно дешевше, ніж будівельний матеріал з такими ж характеристиками, але просушений. Тому якщо ви готуєтеся до будівництва заздалегідь і у вас є час, щоб акуратно скласти брус під навісом і просушити, купіть ви його значно дешевше. Але при цьому можуть виникнути і деякі складнощі, оскільки брус природної вологості може дати тріщини при просушування, які вам доведеться конопатіть або обробляти. Купуючи сухий брус, ви зможете уникнути даних проблем, але заплатити за нього доведеться значно дорожче.
4
Профільований і клеєний брус має високу ціну, так як виробничий процес з виготовлення досить складний і витратний. Наприклад, профільований брус проганяють на спеціальному верстаті, обробляють антисептиком, щоб не з'явилося тріщин, сушать повільно в спеціальній камері. Клеєний брус роблять з дощок, покривають протипожежним складом і антисептиком. Тому заощадити вам вдасться лише в тому випадку, якщо ви купите будівельний матеріал з других рук, коли він залишився після завершення будівництва. Але такий спосіб придбання великої кількості бруса дуже складний. Як правило, у приватних осіб залишаються залишки в невеликій кількості, тому шукати потрібну кубатуру дешевого бруса доведеться досить довго.