Як переписати касету.

Якщо у вас є в наявності завалялися старі аудіозаписи, які були записані до появи CD-дисків на аудіокасети, то їх можна записати на сучасні носії інформації. Приміром, таким носієм може бути будь-який диск.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, магнітола або музичний центр, з'єднувальний кабель і перехідник.
Інструкція
1
Кожен вид аудиоустройства має різні гнізда - якісь забезпечені виходом «jack 3,5», якісь - тільки тюльпанами. Сенс у тому, що з одного боку кабелю у вас повинен бути обов'язково «jack 3,5» (вхід на комп'ютері), а з іншого або тюльпани (RCA), або також «jack 3,5». Для запису інформації з магнітної стрічки потрібно якийсь програмне забезпечення. Скористайтеся Audition 3. Бажано скористатися англійською версією цієї програми. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому складності в ознайомленні з цією програмою виникнути не повинно.
2
Запустіть програму Adobe Audition в режимі редактора. Натисніть меню File - New.
3
Виберіть частоту 48000 Гц, режим - стерео і звук 16 біт.
4
Натисніть меню Options - Windows Recording Mixer. В цьому вікні поставте прапорець навпроти пункту «Громк. лин. вх ». Підключіть з'єднувальний кабель до комп'ютера і пристрою відтворення аудіокасети.
5
Увімкніть відтворення звуку касети. В програмі виставте значення рівня сигналу рівне 2/3 загальної шкали. Постарайтеся виставити граничний рівень запису, щоб індикатор зашкалював, це призведе до поганого звучанню в даних моментах. Регулювання звуку закінчилася.
6
перемотувати касету на самий початок. Натисніть у вікні програми поєднання клавіш Ctrl + Space (пропуск) для включення запису. Увімкніть відтворення. В кінці запису натисніть «Пропуск»
7
Для збереження файлу натисніть File - Save As - виберіть місце збереження - натисніть "ОК".
8
Після цього можна відредагувати вийшов файл. Як правило, ця обробка може зайняти від декількох хвилин до декількох годин, в залежності від поставленого завдання. Якщо вас цікавить тільки копіювання вмісту магнітної стрічки на диск, то слід переробити частоту семплювання вашого файлу.
9
Натисніть кнопку F11 - у вікні Sample Rate виберіть частоту 44100 - натисніть "ОК". Збережіть файл.
10
Для запису на диск натисніть цифру «0» (нуль). Перетягніть вашу запис з робочою панелі в вікно запису. Натисніть кнопку Write CD. Після закінчення запису натисніть "ОК".
Магнітофонні касети уособлюють собою цілу епоху. Копіювання записів на двухкассетнікі, перемотування за допомогою олівця і склейка порваній магнітної стрічки скотчем - все це було абсолютно звичайним явищем для багатьох. Проте час йде, і сьогодні касети витіснила цифрова техніка. Але деякі спогади так і залишилися записані на касетах, які іноді можна включити і ностальгувати всмак. Правда, з часом магнітна стрічка зношується, і для того щоб зберегти миті минулого, можна переписати касету на диск.
Вам знадобиться
  • Музичний центр (магнітофон), шнур для з'єднання з комп'ютером
Інструкція
1
Для роботи зі звуком нам знадобляться спеціальні програми, що володіють функціоналом для запису з зовнішніх джерел. Вибір їх досить широкий як серед платних, так і серед безкоштовних рішень. Наприклад, Sound Forge, Audacity, Power Sound Editor Free. Подальші кроки зробимо на прикладі програми Sound Forge. Завантажуємо і встановлюємо програму з сайту розробника.
2
Підключаємо касетний магнітофон або музичний центр за допомогою шнура до відповідного роз'єму на звуковий карті. В магнітофоні зазвичай є єдиний вихід - це гніздо для навушників. Музичний центр дозволяє отримати більш якісний сигнал, і для цього часто на задній стінці передбачені роз'єми виду тюльпан. Відповідно до роз'ємами вибираємо підходящий шнур.
3
Запускаємо Sound Forge і натискаємо на червону круглу кнопку на панелі інструментів. Відкриється вікно з опціями запису звуку. Вибираємо серед доступних пристроїв для запису звукову карту, до якої підключений магнітофон або музичний центр. Включаємо відтворення касети.
4
Якщо все підключено правильно, то у вікні запису ми побачимо працюючий еквалайзер, що сигналізує про рівень гучності вхідного в комп'ютер сигналу. За допомогою регулятора гучності на магнітофоні і за допомогою загального мікшера системи регулюємо сигнал так, щоб чутний з колонок комп'ютера звук був чистим, без характерних хрипів. Еквалайзер при цьому не повинен потрапляти в червону зону занадто часто.
5
Після настройки звуку в вікні Sound Forge натискаємо кнопку «Почати запис». Запускаємо відтворення касети.
6
Після закінчення відтворення і зупинки запису ми побачимо графічне зображення отриманого матеріалу. При необхідності до нього можна застосувати різні ефекти, обрізати зайву тишу, вирівняти частоти - все це дозволяє робити функціонал різних програм для роботи зі звуком.
7
Отриманий в результаті даних операцій файл зберігаємо на жорсткому диску в потрібній кодуванні (mp3, wav, ogg і ін.).