Як швидко вивчити ПДД. автодорожні знаки Як легко вивчити.

Оволодіти мистецтвом водіння можна легко і швидко, але для безпечної їзди за кермом автомобіля цього недостатньо - необхідно вивчити і правила дорожнього руху. Іноді вивчення правил затягується і стає проблемою. Хоча насправді швидко вивчити ПДР не так і складно.
Інструкція
1
Чи не пропускайте заняття в автошколі. Детальний розбір ситуацій на дорозі, яскраві плакати, пояснення викладача обов'язково «відкладуть» у вашій голові хоча б мінімум інформації. Записуйте все, що дають на лекційних заняттях. Будьте гранично уважні, включайтеся в процес навчання по максимуму, не соромтеся задавати питання, які вас цікавлять.
2
Приділяйте вдома щодня час на вирішення тестів. Ви можете скористатися спеціальною літературою. Краще купувати тести з докладними відповідями, щоб перевіряти себе. Крім цього, в інтернеті існують спеціальні сайти, що дозволяють складати іспити з теорії водіння онлайн. Не нехтуйте проходженням таких тестів, так як вони значно допомагають запам'ятати ПДР.
3
Попросіть домашніх, щоб вони періодично перевіряли ваші знання правил дорожнього руху. Так буде простіше помітити прогалини і заповнити їх відсутньої інформацією. Тільки не відкладайте на потім, краще загляньте відразу в книжку і повторіть потрібне правило.
4
Звертайте увагу на вулиці на все знаки, розмітку та інші елементи. Намагайтеся згадати, на що вказує той чи інший знак. Якщо поруч з вами знаходиться досвідчений автомобіліст - поцікавтеся у нього, якщо ви не можете згадати. Мислите тепер завжди не тільки з точки зору пішохода, але і з точки зору водія.
5
Зробіть на деякий час своєї настільною книгою «Правила дорожнього руху». Це повинно бути останнє видання з усіма змінами і поправками до правил. Крім цього, книга повинна бути ілюстрована, так як картинки допомагають легше і швидше засвоїти матеріал. Переглядайте ПДР по кілька разів на день - за сніданком, обідом, вечерею, у вільний час і перед сном. При виконанні всіх перерахованих рекомендацій ви зможете швидко вивчити ПДР і стати повноцінним водієм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7lwFDbf_Zkw
Зверніть увагу
Дорожній знак - технічний засіб безпеки дорожнього руху, стандартизований графічний малюнок, встановлюваний біля дороги для повідомлення певної інформації учасникам дорожнього руху.
Корисна порада
Знаки - невід'ємна частина правил дорожнього руху, і їх обов'язково потрібно дотримуватися. Робити це потрібно заради себе, своїх близьких і просто оточуючих людей. Адже слідуючи знакам дорожнього руху, ви можете убезпечитися від виникнення дорожньо-транспортної пригоди та інших неприємних моментів, останнім часом, часто виникають на дорогах.