Як встановити ICQ на ноутбуці.

ICQ - широко поширене додаток, яке спочатку було розраховане на швидкий обмін текстовими повідомленнями. Існує декілька версій даної програми. Крім того, використовуваний протокол підтримує роботу з додатками сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Почніть з вибору конкретного додатка. Для установки на ноутбук, що працює під управлінням операційної системи Windows, підійде практично будь-яка програма, схожа з ICQ. Найбільш поширені клієнти: ICQ Lite, QIP і Miranda.
2
Варто відзначити, що існує досить багато різних збірок останньої зазначеної програми. Якщо ви використовуєте порівняно слабкий ноутбук, не відрізняється високою продуктивністю, виберіть найменш вимогливий додаток, наприклад QIP 2005.
3
Увімкніть ноутбук і встановіть з'єднання з інтернетом. Відкрийте сайт www.icq.com і натисніть кнопку «Завантажити ICQ». Дочекайтеся завершення завантаження файлу встановлення. Відкрийте його і виконайте інсталяцію програми, вибравши потрібні опції і доповнення.
4
Якщо ви хочете використовувати інший клієнт, відкрийте сайт www.qip.ru. Натисніть кнопку «Викачати qip». Виконайте дії, описані в попередньому кроці для установки програми. Для виключення помилок, які можуть виникнути в процесі інсталяції, витягніть файли з архіву перед їх запуском.
5
Для завантаження клієнта Miranda перейдіть за посиланням www.miranda-im.org/download. Виберіть версію програми, орієнтуючись за назвою і типу операційної системи, яку ви використовуєте. Врахуйте, що для 64-бітних ОС необхідно використовувати тільки оригінальний клієнт.
6
Після завершення установки обраного додатка відкрийте його, двічі клікнувши по ярлику на робочому столі. Заповніть форму авторизації, вказавши ваш UIN і пароль до нього. Налаштуйте параметри програми. Зазвичай користувачі міняють тільки графічний інтерфейс.
7
Можливості додатки Miranda дозволяють практично повністю переробити програму для зручної роботи з нею. Не забувайте про те, що існують й інші альтернативні клієнти, наприклад Trillian і SIM.