Як вибрати чоловічий одяг в інтернет-магазині.

Купити одяг сьогодні не проблема. До послуг покупців не тільки звичні магазини, але й продажу через інтернет. Однак найчастіше покупки он-лайн викликають багато питань. Особливо якщо справа стосується чоловіків. Тому перед здійсненням покупки в інтернеті потрібно ретельно вивчити правила віддаленого придбання чоловічого одягу.
Вам знадобиться
  • - кравецькі сантиметр;
  • - папір;
  • - олівець;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
У першу чергу подумайте над тим, одяг якого плану ви хочете придбати. Якщо чоловік - кар'єрист або глава якої-небудь компанії, йому підійдуть офіційні класичні костюми. Продажем тільки такого одягу займається ряд інтернет-магазинів. Тут ви не знайдете сорочок-разлетаек, шортів і сланців. Зате зможете підібрати повноцінний комплект, включаючи шкарпетки і білизну для зайнятого бізнесмена.
2
Якщо ж чоловік віддає перевагу вільний стиль, то купити йому одяг можна на сайті будь-якого молодіжного інтернет-магазину.
3
Після того як ви визначилися з вибором продавця, приступайте до зняття мірок. Принцип вимірювання чоловічого тіла нічим не відрізняється від жіночого. Базові точки - груди і талія. В деяких випадках, наприклад, при виборі підходящої сорочки, вам може знадобиться і така величина, як обхват шиї. Для полегшення свого завдання за вибором відповідного одягу для чоловіка зніміть також мірки ширини спини, довжини рукава і ноги.
4
Візьміть кравецькі сантиметр і пропустіть його зі спини вперед по грудях. Вимірювання проводяться по виступаючих точках. Далі талія. Сантиметрова стрічка повинна пройти по місцях «значущих» відкладень чоловічого живота, тобто в районі пупка. Живіт не в якому разі не втягувати, адже спотворюється реальне значення, що потім може привести до покупки незручною одягу.
5
Довжина руки вимірюється від основи плеча і до кисті. Ноги - від початку стегна і до ступні. Ширину спини дивіться по найширшим точкам, найкраще від плеча да плеча. Крім цього для визначення розміру одягу важливе значення має і зріст чоловіка.
6
Після того як всі мірки зняті, ви можете переходити до вибору та купівлі чоловічого одягу он-лайн. Інтернет-магазини пропонують своїм покупцям докладні таблиці визначення відповідного розміру. Їх можна знайти, або клікнувши на назву вподобаної речі (в детальному описі, як правило, ховається підрозділ «Визначити свій розмір»), або подивившись в технічній рядку сайту внизу сторінки.
7
Згідно таких таблиць чоловік зростом від 170 до 174 см, що володіє обхватом грудей 88 см, талії - 78 см, шириною спини - 39 см, довжиною рукава - 63 і обхватом шиї - 37 см, носить 44-й розмір.
8
При виборі чоловічого костюма звертайте увагу на зазначену маркування. Так, наприклад, якщо після цифр, що визначають розмір, слід буква S, це означає, що одяг призначена для чоловіків невисокого зросту. Буква R вказує на чоловіка середньої комплекції. А L характеризує високих представників сильної половини людства.
9
Розмір штанів визначається дещо інакше. Для них використовуються дві цифри. Одна з них - це об'єм талії, друга - довжина внутрішнього шва. Обидва ці значення потрібно розділити навпіл. Виглядати на ярличку це буде наступним чином - 28-35.
10
Тепер залишається тільки підібрати вподобану одяг за відповідним розміру, натиснути на кнопку «Замовити» та оформити замовлення. Через деякий час з вами зв'яжеться представник інтернет-продавця, щоб уточнити деталі замовлення - доставку, оплату і т.д. Вже на наступний день ви отримаєте своє замовлення.
Корисна порада
Всі вимірювання потрібно проводити з ранку. Бажано до першого прийому їжі. Однак якщо ви хочете отримати уявлення про те, скільки сантиметрів додасте після їжі, то проведіть контрольний замір після сніданку.