Як з користю провести літо.

Російська погода не надто балує теплом і сонечком, тому на три літніх місяці в році покладаються такі великі надії. Хочеться і схуднути, і набратися здоров'я, і з'їздити відпочити. Для того щоб наприкінці літа не зітхати сумно, що тепло закінчилося, а ви так і не встигли йому порадіти, складіть особистий план, як провести літо з користю.
Інструкція
1
Змініть обстановку. Не обов'язково кидати всі заощадження на нечувано дорогий відпочинок на Мальдівах. Можна чудово провести час у друзів на старенькій дачі, піти з чоловіком в похід на байдарках, поїхати на чорноморське узбережжя Краснодарського краю або відправитися подорожувати на машині по місцях, які завжди мріяли побачити. Головне - вибратися зі свого міста. Ви самі здивуєтеся, як по поверненню зміняться ваші погляди на багато звичні, і, здавалося б, непорушні речі.
2
Долучіться до активного способу життя. Це взимку складно змусити себе вибратися на вуличний холод у темряву. А влітку, коли день довгий, і сонце гріє допізна, саме час навчитися їздити на роликах, кататися на велосипеді або стрибати зі скакалкою. Спорт затягує. Перші два тижні ви будете змушувати себе, а потім залишиться тільки дивуватися, як це ви раніше жили без щоденних пробіжок.
3
Навчіться готувати нові страви. Соковита черешня і ніжна малина, хрусткі огірочки і ароматні перці, оксамитові абрикоси і благородні дині так і просяться в рот. А ще з них можна зробити неймовірну кількість десертів, холодних закусок, запіканок, мусів і джемів. Дивуйте домашніх новими стравами, робіть заготовки на зиму і отримуйте задоволення від смачної їжі і власного таланту.
4
Змініть імідж. Подорожуючи по різних містах і країнах, зверніть увагу, як одягаються там люди, які прикраси носять, які зачіски воліють. Приміряйте на себе новий образ. Коли, якщо не влітку, ставити експерименти!
5
Зміцніть відносини в родині. Подорож удвох - це відмінний спосіб освіжити почуття і нагадати один одному, що ви не тільки працівники, батьки та сусіди. Надішліть дітей до бабусь, нехай вони теж змінять обстановку і насолодяться товариством один одного. А самі пориньте у безтурботне проведення часу, щодня дізнаючись щось нове в собі і коханій людині. А ласкаве літнє сонце і короткі теплі ночі подіють краще будь-яких афродизіаків.