Як користуватися Google Earth.

Google Earth (у російській версії "Google Планета Земля") являє собою один з проектів Google, при використанні якого в онлайн-режимі можна дивитися фотографії будь-якого регіону земної кулі. На відміну від Google Maps, в "Google Планета Земля" для початку гойдається клієнтська програма, яка дає додаткові можливості, які не дають інші аналогічні програми. Фотографії певних регіонів мають досить високим дозволом.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт сервісу (earth.google.com). Cкачать і встановіть спеціальну програму-клієнт Google Earth. Після запуску автоматично відбудеться з'єднання з сервером, після чого відбудеться завантаження зображення планети.
2
Освойте навігацію - за допомогою коліщатка мишки наближайте або віддаляйте об'єкти, а за допомогою зсуву миші в сторону (або використовуючи клавіші навігації на клавіатурі) переміщайтеся вздовж карти.
3
Вивчіть основні елементи вікна. За допомогою елемента "Панель пошуку" залишайте мітки і складайте маршрути, а також керуйте результатами пошуку. Відкрийте панель "Мітки" для пошуку, збереження і безпосереднього упорядкування міток, а також подальшого швидкого переходу до даних мітках. Використовуйте елемент "Пошук міток" для оперативного знаходження ваших позначок. Застосуйте функцію "Лінійка" для обчислення відстані між позначками.
4
Скористайтеся інструментом "Рядок стану" для відображення координат об'єкта, висоти і дати зйомки об'єкта, а також щоб дізнатися стан потокової передачі даних. Застосуйте оглядову карту для перегляду планети з іншого ракурсу. За допомогою елементів управління навігацією регулюйте масштабування карти, кути огляду і повороту.
5
У вікні 3D-перегляду вивчіть безпосередньо глобус і його рельєф. Використовуйте кнопки панелі інструментів для управління навігацією. За допомогою панелі "Шари" перегляньте об'єкти карти. За допомогою функції «Галерея Google Earth" імпортуйте дані з бази даних сервісу. Використовуйте елемент "Історичні фотографії" для перегляду досліджуваної місцевості в минулому. У базі даних Google Earth є фотографії з 1930 року.
6
Для публікації ваших фотографій і міток в соціальній мережі Google+ скористайтеся елементом "Вхід до акаунту Google".
Зверніть увагу
Багато знімків з супутника були зроблені кілька років тому, тому деякі дані галереї Google Earth можуть бути неактуальними зараз.
Корисна порада
При запуску Google Earth завжди з'являється вікно рад (за умови, що ця функція включена). Уважно читайте поради від розробників - це полегшить вам вивчення програми.