Як провести вечір зустрічі випускників.

З часом роки, проведені за шкільною партою, тьмяніють в пам'яті. Особи однокласників забуваються, а імена учителів не викликають колишнього трепету. Для того щоб юність якомога довше залишалася в серцях, існують вечора, на яких колишні однокласники згадують школу і своїх вірних шкільних друзів.
Вам знадобиться
  • - телефони однокласників;
  • - згоду директора школи;
  • - ентузіазм та ініціативність.
Інструкція
1
Запросіть професійного тамаду. Нехай все буде під наглядом людини, яка добре знає, як управлятися з натовпом підпилих людей. Професіонал не допустить незручних пауз або тривалих розповідей про першій двійці. Заздалегідь обговоріть з тамадою музичний супровід свята. Можливо, у вашому класі були якісь особливі пісні, які подарують вам на вечорі приємні спогади. Заздалегідь обговоріть з тамадою всі етапи вечора зустрічі випускників. Можливо, у вас будуть якісь свої підготовлені номери, потрібно визначити їм час в сценарії, який запропонує професіонал.
2
Домовтеся з директором та викладачами про проведення маленької екскурсії «по бойових місцях». Хай у кожному класі вас зустрічає знайомий учитель, в звичному, для колишніх учнів образі, з крейдою в руці, або пробірками на столі. Пройдіть всі разом в клас, розміститеся за партами і нехай «Марьванна» поставить комусь чергову двійку. Можна написати твір на тему «Хто і чого домігся у своєму житті». Зачитувати вголос з виразом і якомога емоційніше.
3
Додайте в залі, де проходитиме вечір зустрічі випускників, проекційне устаткування. Сам вечір можна розділити на тематичні блоки. Після кожного блоку в залі гасне світло і включається відеоряд зі шкільними фотографіями самих учнів або шкільних заходів. Обов'язково зібрати фотографії усіх вчителів, які викладали в ті роки, коли цей випуск ще вчився в школі. Сам відеоряд можна супроводити коментарями і напуттям цих вчителів. Не полінуйтеся і запишіть їх заздалегідь на диктофон. Можна попросити, щоб викладачі пожурили, як раніше, недбайливих учнів і похвалили відмінників.
Корисна порада
Не забудьте запросити на вечір зустрічі трудовика і фізрука, зазвичай цих викладачів обходять своєю увагою. Вони вас пам'ятають і люблять не менше, ніж інші вчителі.