Куди поїхати відпочивати на поїзді.

Поїзд, як засіб пересування, має ряд переваг перед іншими видами транспорту: не потрібно стояти в пробках на дорогах, можна насолоджуватися краєвидами з вікон вагонів, добре виспатися і т.п. Це ідеальний варіант подорожі для тих, хто боїться літати на літаках і не довіряє круїзним лайнерам.
Хочете побувати на морі і відвідати цікаві місця, не виїжджаючи при цьому за межі Російської Федерації - вирушайте до Абхазії, Краснодарський край і т.п. Ласкаве Чорне або тепле Азовське море, піщані і галькові пляжі, чистий, гірське повітря, історичні пам'ятки, пам'ятники культури та багато іншого зроблять ваш відпустку незабиваемим.Желаете побувати в інших державах, але не мають наміру довго сидіти у вагоні - зупиніть вибір на країнах СНД. У кожній з них є, що подивитися. Наприклад, в Білорусії вас вразить чистота і доглянутість міських вулиць, а також гостинність і привітність місцевого населення. В Казахстані - численні пам'ятники природи і заповідники, наприклад, парк "Алтин Емель", Чаринскій, Баянаульского національні парки і т.д. Всі ці об'єкти є унікальними і викликають захоплення, як видовим розмаїттям, так і майстерністю різних природних стіхій.Хотя б один раз у житті варто відвідати Крим. Цим подорожжю залишаться задоволені всі: дорослі і діти, любителі пляжного відпочинку, шанувальники екскурсій та екстремальних видів спорту, і т.д. Адже природа півострова унікальна, завдяки різноманітному клімату. Є тут степи, гори і вологі зелені ліси. Така поїздка неодмінно перетворитися на пріключеніе.Еслі є бажання - їдьте відпочивати в міста Європи, наприклад, в Венецію, Відень, Амстердам і т.д. Тільки врахуйте, вам буде потрібно шенгенська віза. Звичайно, дорога займе трохи більше часу, зате вражень буде маса. Ви отримаєте задоволення від прогулянок по старовинних вуличках, від відвідування затишних кафе, від споглядання величних соборів і красивою архітектури.Едінственним перешкодою на шляху до бажаної поїздці може стати відсутність квитків на потяг. Але якщо ви про це подбаєте заздалегідь, тоді ніщо не завадить вам відправитися в заплановану подорож.
Заспокійливий стукіт коліс, цікава книга чи хороший фільм можуть зробити поїздку на поїзді просто приголомшливою. Крім російських напрямків, існують ще й міжнародні. Тому поїзди, як і літаки, користуються популярністю серед мандрівників.
Інструкція
1
Для тих, кому не можна подорожувати на літаку, поїзд - прекрасний вихід з положення. Дістатися на потязі можна навіть в Китай. З Ярославського вокзалу по маршруту Москва-Пекін вирушають чотири поїзди на тиждень. Потрібно бути готовим провести майже 140 годин. Китай - країна з багатою культурою, а пляжі нітрохи не поступаються курортам Балі або Таїланду.
2
Болгарія - ідеальний варіант для поїздки в Європу на поїзді. Потяги в Софію з Москви відправляються з Київського вокзалу. Будьте готові провести в дорозі трохи більше двох днів. Цю країну коли то вважали столицею СРСР, тому там добре розуміють російську мову і дуже доброзичливі до наших співвітчизників. У Болгарії можна насолодитися гарною архітектурою, смачною їжею, а також хорошими курортами. Наприклад, містечко «Золоті піски» пропонує відмінний сервіс, гарні піщані пляжі і чисте море.
3
Вирушити до Німеччини з Москви можна Білоруського вокзалу. Звідти щодня виїжджають два поїзди до Кельна. Поїздка на поїзді займе приблизно 37 годин. До речі, через вокзал в Кельні можна потрапити фактично в будь-який європейський місто. Наприклад, дуже поширений маршрут Москва-Кельн-Париж. А для тих, хто хоче провести свою відпустку в Німеччині прекрасно підійде маршрут Москва-Берлін. Поїзд також відправляється з Київського вокзалу, а час у дорозі становить приблизно 28 годин.
4
Для тих, хто віддає перевагу безвізовий відпочинок, відмінно підійде подорож до Чорногорії. Провівши в дорозі майже дві доби, можна опинитися в цій мальовничій країні. Відправлення йде з Київського вокзалу. У Середземномор'ї туристам належить насолодитися красивим національним парком, чистими пляжами і прозорою водою.
Зверніть увагу
Для того щоб скоротати час в дорозі, краще запастися книгами і кросвордами.
Корисна порада
Плануючи відпустку в свята або вихідні дні, бронюйте квитки на поїзд заздалегідь.