Як відсвяткувати день народження підлітка. Як синові відсвяткувати 16 років.

День народження - світле свято дитинства, який кожен бажає відсвяткувати весело. А якщо, імениннику 13-16 років, свято має бути воістину фантастичним. Догодити підростаючому чаду у виборі сценарію свята не просто. Ваша дитина виріс і швидше хоче стати дорослим. Тому, йому не підійдуть клоуни та дитячі конкурси. Постарайтеся влаштувати дорослий свято, де будуть враховані всі його побажання.
Вам знадобиться
  • Стіл, продукти, сувеніри, подарунки, квіти, квитки.
Інструкція
1
Готуйтеся до святкування разом з вашим сином або донькою. Проведене час згуртує вас, а свято пройде вдало.
2
Якщо ви плануєте провести довгоочікуваний день народження вдома, то сервіруйте красивий і великий стіл. Ретельно продумайте меню. Бутерброди, канапе, солодкі безалкогольні напої - прекрасно підійдуть. Наприкінці застілля подайте торт зі свічками. Адже солодощі обожнюють все і в будь-якому віці.
3
Дозвольте підлітку запросити на його день народження друзів. Заздалегідь обговоріть з ним скільки їх буде. Подаруйте кожному з гостей пам'ятні сувеніри.
4
Не сідайте за стіл разом з підлітком і його друзями. У вони хочуть побути окремо від батьків і родичів.
5
Якщо дозволять кошти, продовжите торжество в розважальному центрі. Всією компанією пограйте в боулінг або катайтеся на роликах. Ніхто не буде проти участі в веселощі всієї родини.
6
Пізніше, запропонуйте всім сходити в кіно або на дискотеку. Можна заздалегідь придбати на всіх квитки.
7
На довершення дня народження, подаруйте винуватцеві торжества подарунок. При бажанні зробіть кілька подарунків. Даруйте їх поступово, протягом усього дня. Якщо підліток дівчинка, піднесіть їй цвети.Сделайте свято вашої дитини особливим і яскравим. Нехай він запам'ятає його на довгі роки і буде згадувати про нього з любов'ю і радістю/
Зверніть увагу
Що подарувати підлітку на День Народження? Щоб відповісти на це питання, потрібно спочатку розібратися, чим ця вікова категорія відрізняється від інших. В чому особливості підлітків? Ну, по-перше, в такому віці люди є гіперчутливими до всього - тут мається на увазі емоційна складова.
Корисна порада
День народження підлітка, а точніше - особи віком від тринадцяти до дев'ятнадцяти років. У цьому віці багато хто вважає себе дорослими, намагаються скрізь, де тільки можна, проявити самостійність: в одязі, зачісках, поведінці. Саме завдяки тінейджерам вулиці наших міст - особливо навесні і влітку - перетворюються в величезний демонстраційний зал, де виступають всі модельєри, стилісти і візажисти світу.