Як оформити тур в Париж.

Париж - це не тільки столиця Франції та всесвітньої моди, але ще й культурний та історичний центр. Поки дорослі туристи насолоджуються культурно-історичною спадщиною, більш юні незабутньо проводять час в Паризькому Діснейленді. Щорічно місто відвідують близько 26-27 млн туристів з усієї планети.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, закордонний паспорт.
Інструкція
1
При нестачі вільного часу зверніться до менеджера одного з тур агентств, розташованих недалеко від вас. Працівник туристичної сфери проконсультує, а також підбере найбільш вигідну пропозицію. Придбайте тур, оформите шенгенську візу через це ж агентство. Перевага даного способу - економія часу, ви не витрачаєте час на самостійний пошук туру, а так же на оформлення візи. Недолік - оплата комісійних фірми за роботу з документами.
2
Іноді тур агентства пропонують не всі можливі варіанти поїздки, щоб знайти найбільш підходящий варіант, зайдіть на сайти різних тур операторів, що пропонують поїздки в столицю Франції. У пошуковій системі виберіть задовольняють вас умови, такі як місто вильоту, тривалість, варіанти харчування, готель і т.д. Натисніть «пошук», в отриманих результатах відзначте цікавлять вас тури. Порівняйте дані пропозиції з іншими операторами і виберіть найбільш підходящий.
3
Придбайте поїздку в тур агентстві за готівковий розрахунок або через сайт за безготівковий, якщо оператор надає подібну послугу для фізичних осіб. Оформіть шенгенську візу через турагентство, або самостійно в консульстві.
4
Також ви можете самостійно запланувати свою поїздку. Для цього придбайте авіа квитки в обидва кінці, забронюйте готель на сайті, у основної маси готелів є свої сторінки. Оформіть медичну страховку. При наявності квитків, поліса і броні готелю оформите шенгенську візу будь-яким зручним для вас способом.
Корисна порада
Вивчіть пам'ятки Парижа заздалегідь і складіть план їх відвідування.