Які стрижки підійдуть під кругле обличчя. Яка стрижка підходить дівчатам з круглим обличчям.

Красива зачіска здатна перетворити саму звичайну жінку в справжню красуню. Але для того щоб зачіска дійсно підходила, необхідно врахувати і форму обличчя, і структуру волосся. Наприклад, для круглого обличчя підійдуть тільки певні моделі стрижок.
Власницям круглого особи в першу чергу необхідно підбирати такі зачіски, які візуально б подовжували ліцо.Еслі у вас довге волосся, ви вже у виграші, оскільки вони надають круглого обличчя овальну форму. Тому ви можете споруджувати на довгих прямих волосся найрізноманітніші зачіски. Кучеряві локони бажано попередньо випрямити спеціальним праскою. Відмінно підходить круглолицим дівчатам стрижка «боб». Хоча ця зачіска і вважається небезпечною для такого типу обличчя, але, дотримуючись деякі правила, можна дозволити її і при такій формі. Так, по довжині «боб» повинен бути трохи довше підборіддя. При цьому волосся - виключно прямі. Якщо ви володарка кучерявих локонів, вам необхідно буде випрямити іх.Хорошім варіантом для круглого особи є і стрижки до плечей. Саме середня довжина волосся має властивість витягувати риси обличчя. При такій довжині ви вже зможете не звертати уваги на хвилястість або прямоту волосся - такий образ підходить всем.Прі круглому обличчі можна дозволити собі і стрижку «каре», але вже з видовженими попереду кінцями. При цьому зверніть увагу на те, що волосся повинні бути ідеально прямими. На коротке волосся можна спорудити собі оригінальну багаторівневу зачіску. Так, «художній безлад» на голові або ж окремі пасма різної довжини зможуть значно подовжити обличчя. Також намагайтеся укладати волосся таким чином, щоб потилицю був більш пишним, а у особи - навпаки - тонкі пасма. До вибору чубчика для цього типу потрібно підходити особливо ретельно. Так, для круглоліций рекомендуються короткі чубчика до середини лоба. Намагайтеся при цьому підбирати зачіску так, щоб вуха були прикриті волоссям. Можна також дозволити собі і довгу чубок, але ретельно профільовану. Її можна красиво зачесати набік. Але ні в якому разі не варто носити власницям круглого обличчя густі і прямі чубчика.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N3ljHp4LCtg
Власниці круглого особи часто комплексують з цього приводу, довго і болісно вигадуючи способи, щоб приховати уявний недолік. Але при круглому обличчі зовсім не обов'язково жінка повинна виглядати повною, головне - підібрати підходящу зачіску, це буде ідеальним виходом зі сформованої ситуації. Так як же грамотно вибрати відповідну зачіску, і які стрижки ідеально підійдуть круглому особі ?
Інструкція
1
Широкі вилиці, згладжений підборіддя - основні показники круглого обличчя. Не кожна стрижка буде добре виглядати на круглоліций панянках. Якщо ви є володаркою такого типу особи, підбирайте зачіску, яка наблизить ваше обличчя до ідеальної форми - овальної, тобто звузить і подовжить личко.
2
Вибирайте стрижки довжиною до підборіддя з м'якими хвилями. Вони допоможуть відвернути увагу навіть від дуже круглого обличчя. Слід виключити зовсім вже пряме волосся або дуже круті локони без обсягу. Це не вирішить проблему, а, навпаки, підкреслить її.
3
Відмовтеся від гладко зачесане назад волосся без чубчика, така зачіска відкриває обличчя повністю і тільки підкреслює його округлість.
4
Якщо ваші волосся коротке, зробіть легку повітряну стрижку. Вона не повинна справляти враження монолітності і бути багатошаровою. Чубок при таких стрижках зачісувати набік і не робіть її занадто густий.
5
Вибирайте такі моделі стрижок, які не будуть закривати вуха. Полупробори і прямі проділи також варто уникати.
6
Використовуйте ще один варіант зачіски для круглого типу обличчя. Злегка зачесане назад, довгі і злегка кучеряве волосся. Чубок закладіть набік або взагалі не використовуйте.
7
Врахуйте, що гарні зачіски для круглого особи обов'язково повинні бути об'ємними ззаду, але слід виключити обсяг на рівні щік.
8
Не використовуйте округлі пишні зачіски. Вони будуть повторювати контур обличчя і ще сильніше підкреслити його округлість.
9
Зверніть увагу на наступний варіант - стрижку каре з видовженими кутами. Об'ємна стрижка такого типу допоможе приховати широкі вилиці і підкреслити оформлений підборіддя. Якщо у вас маленький укорочений підборіддя - ця стрижка вам не підійде.
10
Розгляньте, як один з варіантів зачісок для круглого особи, класичну багаторівневу стрижку. Різна довжина пасм зробить обличчя більш витягнутим і зорово змінить зовнішність. Стильну стрижку для круглого особи доповніть мелірування або колорування.