Як знайти автобуси на продаж.

Продажі автобусів ростуть щорічно. Викликано це підвищується попит на пасажирські перевезення. Багато компаній і туристичні фірми оцінили вигоду від придбання власного автотранспорту.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - оголошення в журналах і газетах;
  • - компанії, що займаються продажем і лізингом автотранспорту.
Інструкція
1
Перше, що вам слід зробити - це визначитися з бюджетом. Також важливо при покупці автобуса визначитися з габаритами, так як є, як туристичні (9 або 12 метрів завдовжки), так і з низькою підлогою міські (12 метрів). Також вартість помітно варіює від того, новий або ж старий автобус ви збираєтеся купувати.
2
Продажем автобусів з пробігом займаються багато великих компаній. Інформацію про які легко знайти в автомобільних журналах або всесвітній павутині. За запитом «продаж автобусів» вам буде запропоновано сотні компаній. І тут головне вибрати надійну, яка займається продажем і орендою вже не перший рік. Перевірити історію компанії можна також в інтернеті за відгуками клієнтів.
3
Не варто вибирати першу-ліпшу на очі компанію. Вибравши певну модель автобуса, порівняйте ціни, дізнайтеся про гарантії і можливості техобслуговування. Також багато компаній надають розстрочки, послуги з постановки на облік. Не бійтеся втратити зайву годину на переговори, адже ремонт і витрати на запчастини і діагностику надалі обійдуться вам набагато дорожче.
4
На вітчизняному ринку є компанії, які займаються поставкою лише нових автобусів з Кореї або Китаю. Чому ж купувати китайські автобуси вигідніше вітчизняних? Вся справа у вартості і комфортабельності. Наприклад, нові автобуси від китайського виробника - заводу King Long, які випускаються спеціально для російських кліматичних і дорожніх умов, користуються великим попитом. В асортименті автобуси різних конфігурацій для різних запитів.
5
Ви можете купити і бувший автобус з рук по приватному оголошенню. Можливо, що й виграєте в ціні. Але присутній і певна частка ризику. Тому надійніше працювати з компаніями, які розташовують широким асортиментом послуг з обслуговування автотранспорту і мають позитивну репутацію.