Як вибирати машинки для волосся.

Машинка для стрижки волосся призначена для догляду за чоловічою зачіскою. Цим пристроєм можна користуватися і в домашніх умовах, підстригаючи волосся самостійно. Знаючи особливості різних моделей, можна вибрати відповідну машинку для стрижки і не витрачати час на відвідування перукарського салону.
Інструкція
1
Оберіть двігательМощность двигуна є важливим фактором, від якого залежить тривалість роботи пристрою. Машинки для стрижки волосся групуються за типами двигуна, визначальним принцип їх дії: роторний, вібраційний і акумуляторний. Перший тип - це потужний роторний мотор (20 - 45 W) з охолодженням. Машинки з цим двигуном здатні довго стригти волосся будь-якої жорсткості. У вібраційних моделей потужність значно менше (9 -15 W), що позначається на часі використання приладу (10 - 20 хвилин). Пристрої акумуляторного типу можуть працювати без джерела струму, але ними зручно стригти лише окремі ділянки. Якщо ви маєте намір користуватися машинкою будинку, підберіть вібраційну модель середньої потужності.
2
Підберіть спосіб пітаніяМашінкі для стрижки волосся відрізняються за способом живлення. Це можуть бути мережеві, акумуляторні і акумуляторно-мережеві пристрої. Перевагою перших є те, що їх можна використовувати необмежений час. Акумуляторні машинки розраховані на роботу до 40 хвилин, а потім їм потрібне заряджання. Виберіть комбінований варіант, в якому передбачені обидва способи харчування - така модель оптимальна, оскільки їй можна користуватися у зручний для вас час.
3
Доглянете матеріал ножейПлавность ходу машинки залежить від гостроти ріжучої поверхні. Для виготовлення лез використовують різні матеріали: титановий сплав, нержавіючу сталь з титановим або карбоновим покриттям і кераміку. Всі вони надійні, міцні і не вимагають заточування під час служби. Виберіть модель з керамічними лезами - вона не нагрівається під час роботи і в неї плавний хід.
4
Підберіть швидкісний режімВремя стрижки машинкою залежить не тільки від досвіду і майстерності, а й від частоти руху лез. Висока швидкість забезпечується пристроєм потужністю більше 20 W, але передбачає професійні навички роботи. При відсутності досвіду підберіть машинку потужністю 9-12 W - її леза рухаються повільніше. Якщо ви маєте намір підстригати волосся різної структури, зупиніть свою увагу на пристрої з двома і більше швидкостями. Така модель дозволить без заміни насадок виконати якісну стрижку жорстких і м'яких волосся.
5
Забезпечте точне срезаніеВажно мати набір функціональних насадок. Одні прилади підстригають волосся довжиною від 0,5 мм до 2,5 мм, інші - від 1 мм до 2 см або від 1 мм до 4 см. Є насадка, яка застосовується для стрижки важкодоступних місць. Зупиніть свою увагу на моделі, оснащеної оптимальним для вас кількістю лез.
Зверніть увагу
Керамічні та титанові леза забезпечують точне зрізання волосся і саме дбайливе до них ставлення. Оскільки цей матеріал доріг, можна вибрати оптимальне співвідношення ціни і якості - леза з високоякісної нержавіючої сталі з титановим напиленням.
Корисна порада
Візьміть апарат в руку і зробіть кілька характерних рухів. Переконайтеся, що машинка легка, її ручка зручно лежить в руці і не ковзає.