Як передати фотки.

Якщо ви власник такого модного девайса, як IPone від Apple, то перед вами може виникнути проблема перекачування будь-якого виду інформації з цього апарата на свій комп'ютер. У цьому смартфоні добре опрацьована ця функція: ви можете скопіювати інформацію не тільки на рідну «айфонів» операційну систему Mac OS, а й на систему лінійки Windows. Все, що вам буде потрібно для виконання цієї операції - смартфон і комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, USB-кабель, смартфон IPhone і програмне забезпечення.
Інструкція
1
Для того щоб легко передати свої знімки з iPhone на Mac OS, необхідно скористатися додатком «Перегляд».
2
Перед цим слід підключити ваш смартфон до комп'ютера, з встановленою операційною системою Mac. Підключення проводиться за допомогою з'єднувального кабелю. Один кінець підключається до смартфону, інший до комп'ютера. Після цього обидва пристрої варто включити, якщо вони були вимкнені.
3
Запустіть програму «Перегляд» на вашому IPone.
4
Натисніть меню "Файл" - виберіть «Імпортувати з iPhone».
5
У вікні, натисніть кнопку «Імпортувати все» для завантаження всіх ваших фотографій або можете виділити тільки необхідні знімки - натисніть кнопку «Імпортувати».
6
Після скоєння цієї операції, зробіть пошук фотографій в папці Pictures.
7
Також є інші способи передачі графічних файлів на Mac: - за допомогою можливості iPhoto; - за допомогою програми «Захоплення зображень».
8
Для передачі знімків з iPhone на персональний комп'ютер, необхідно скористатися оболонкою операційної системи. Проведіть підключення смартфона до комп'ютера, попередньо закривши програму iTunes.
9
Перед вами з'явиться нове вікно, в якому можна вибрати потрібний варіант використання пристрою.
10
Виберіть пункт «Відкрити пристрій для перегляду файлів».
11
Знайдіть ваші знімки - скопіюйте їх звичайним способом (поєднання клавіш Ctrl + C і Ctrl + V).
12
Також можна скористатися іншим методом передачі фотографій на комп'ютер. Для цього слід підключити ваш iPhone до комп'ютера.
13
Подвійним клацанням відкрийте «Мій комп'ютер».
14
Відкрийте iPhone і знайдіть всі знімки.
15
Виберіть необхідні вам фотографії і скопіюйте їх на жорсткий диск комп'ютера.