Як вибирати жіночі наручні годинники.

Наручний годинник для жінки ніколи не були тільки приладом визначення часу. Вони є стильним аксесуаром, показником смаку і соціального статусу. При виборі наручних годинників потрібно звертати увагу і на механізм, і на матеріал корпусу, і на якість і зручність браслета. Обов'язково приміряйте кожну вподобану вам модель, адже на руці аксесуар може виглядати по-іншому.
Інструкція
1
Зверніть увагу на механізм годинника, саме від нього залежить точність ходу і ваш комфорт (якщо ви забуваєте про необхідність заводу). Наручний годинник може бути кварцовими (електронними) і механічними.
2
Перша різновид механізму працює від батарейки. Такі годинники не потрібно заводити, батарейка (якісна!) Може працювати декілька років. Деякі кварцові годинники черпають свою енергію зі світла сонця. Електронний апарат водонепроникний, тому дощ не зможе пошкодити механізм. Крім основної функції, в кварцових годинниках також може бути вбудований календар, будильник і багато іншого.
3
Механічні годинники працюють від пружини, яку необхідно завести. Ця пружина поступово розкручується і приводить в рух стрілки. Коли вона повністю розкрутиться, годинник зупиняться. Деякі механізми оснащені заведенням, який може автоматично завести годинник. Але вам все одно доведеться стежити за приладом та своєчасно приводити пружину в порядок.
4
Такий механізм менш точний, вразливий до пилу і вологості, але має характерний зовнішній вигляд, який допоможе вам у створенні стилю. Цифри і стрілки деяких годин світяться в темряві, це дуже корисна функція для жінки, яка постійно стежить за часом.
5
Не менш важливий корпус годин, який захищає механізм від несприятливого впливу навколишнього середовища. Він ділиться на чотири класи, від самого простого (перший) до більш вдосконаленому (четвертий). Вас також повинен влаштовувати зовнішній вигляд корпусу і його зручність посадки на руці.
6
Не забудьте про ремінець. Він повинен бути досить хорошої якості, інакше браслет швидко протреться і втратить колишню красу. Не варто вибирати ремінець зі шкіри, цей матеріал має властивість стискатися і розтягуватися під впливом вологи.
7
Ідеальний варіант - металевий браслет. Матеріал підберіть міцний, щоб ремінець, не пошкодився через випадкових ударів і не зламався. Найкраще підійде сталь. Уникайте ламку латунь. Якщо ви хочете купити позолочений годинник, чи не вибирайте дуже важку модель, інакше ваша рука буде швидко втомлюватися.
8
Годинник також повинні влаштовувати вас за своєю формою та стилем. Приміряйте кілька моделей, щоб визначити, які вам було б зручно носити тривалий час. Можете підібрати кілька відмінних наручних годинників для різних випадків життя.