Як визначити драйвери для звуку.

Відсутність звуку - це досить часта проблема, що виникає після переустановлення операційної системи. Як правило, причина її прояви криється в несумісності або відсутності драйверів.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте, який звуковий адаптер використовується у вашому комп'ютері. Для цього відкрийте корпус системного блоку. Внутрішні карти можуть бути двох типів: дискретна плата та інтегрований чіп. Якщо ви використовуєте внутрішній чіп, звукові входи будуть розташовані безпосередньо на системній платі.
2
Випишіть найменування моделі материнської плати (інтегрований чіп) або звукової карти (дискретна плата). Увімкніть комп'ютер і відкрийте інтернет-браузер. Перейдіть на сайт компанії, яка розробила звукову карту (системну плату).
3
Скачайте відповідні драйвери або програмне забезпечення. При використанні звукового пристрою фірми Realtek вам буде потрібно додаток AC'97 Audio Codecs. Ця універсальна програма, що дозволяє налаштовувати більшість звукових карт даного виробника.
4
Після вибору і завантаження драйверів відкрийте каталог з даними файлами. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні архіви у форматі exe (msi), просто відкрийте цей файл. Виконайте установку програмного забезпечення, враховуючи рекомендації покрокового меню.
5
У тому випадку, коли файли драйверів являють собою стандартний архів у форматі zip (rar), для початку вийміть їх в окремий каталог. Тепер відкрийте меню «Диспетчер пристроїв», доступ до якого можна отримати через розділ «Властивості системи».
6
Через деякий час вам буде представлений список підключених пристроїв. Звукова плата буде виділена знаком оклику. Двічі клікніть по її назві і відкрийте вкладку «Драйвер».
7
Натисніть кнопку «Оновити» для запуску відповідної системної утиліти. Виберіть ручний метод пошуку файлів. Тепер вкажіть папку, яка містить викачані з сайту файли. Зачекайте, поки система інтегрує потрібні компоненти і перезавантажте комп'ютер.
8
Перевірте працездатність звукової плати, запустивши довільний файл відповідного типу.
Самий неприємний момент в налаштуванні тільки що встановленої операційної системи - підбір необхідних драйверів. Далеко не всі бажають робити це самостійно, але іноді іншого вибору просто немає.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет, Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Для початку постарайтеся підібрати необхідні драйвери, скориставшись для цього стандартними засобами операційної системи Windows. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Диспетчер пристроїв».
2
Перед вами відкриється список встановленого обладнання. Знайдіть ваш звуковий адаптер і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери». В новому вікні перший варіант - автоматичний пошук оновлених драйверів. Запускається процес автоматичного пошуку відповідного для вашої звуковий картки драйвера.
3
Не впадайте у відчай, якщо вам не вдалося автоматично встановити драйвери. Популярних виробників звукових карт не так вже й багато. З'ясуйте модель вашого адаптера. Відвідайте сайт офіційного виробника цього пристрою.
4
Скачайте програмне забезпечення і драйвери, які підходять для вашої моделі звуковий карти. Встановіть програмне забезпечення. Якщо драйвер не встановився разом з ним, то повторіть операцію, описану в другому кроці, але вже самостійно вкажіть шлях до скачаним файлів.
5
Якщо ви не змогли знайти потрібну програму, скористайтеся менеджерами драйверів. Як приклад скачайте і встановіть програму Driver Pack Solution.
6
Запустіть програму і дочекайтеся завершення сканування вашого обладнання і визначення найбільш підходящих драйверів. Вам буде запропоновано встановити драйвери для декількох пристроїв, а також завантажити і встановити кілька супутніх програм.
7
Оберіть драйвери, що відповідають вашому звуковому адаптеру і натисніть кнопку «Оновити». У тому випадку, якщо ви вирішили повністю оновити всі комплекти драйверів, натисніть кнопку «Встановити все».
8
Дочекайтеся завершення процесу установки. Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в наявності звуку.
Зверніть увагу
Realtek HD Audio Drivers (High Definition Audio Driver) - це безкоштовний офіційний пакет драйверів, призначений для коректного відтворення звукових потоків під управлінням операційних систем Microsoft Windows XP, Widnows 2000, Windows Server 2003, Vista, Windows Server 2008, Windows 7 - x86/x64. HD Audio (скорочено від High Definition Audio - звук високої чіткості) - є більш прогресивним продовженням специфікації AC'97 ...