Як полетіти в Шарм ель Шейх.

Шарм Ель Шейх - місто на півдні Синайського півострова в Єгипті. Популярний курорт на узбережжі червоного моря. У ньому знаходиться великий міжнародний аеропорт Рас-Назрін. Щорічно сюди приїжджають мільйони туристів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до мережі інтернет, трохи вільного часу, закордонний паспорт.
Інструкція
1
Якщо ви не маєте часом і бажанням самостійно спланувати поїздку, зверніться до найближчого до вас туристичне агентство, менеджер якого проконсультує про можливі вильоти та вартості поїздки. Дізнайтеся дану інформацію по телефону або відвідайте організацію особисто. Придбайте тур.
2
Зайдіть на сайти різних туристичних операторів, таких як Anex tour, Coral Travel, Pegas, TEZ tour, Бібліо Глобус і т.д. У вікні «пошук туру» задайте необхідні вам умови - дату вильоту, кількість ночей поїздки, клас готелю, харчування, кількість людей і т.д. Поставте галочки в графах «є авіаквитки» і «готель не в стопі». Це скоротить кінцевий список пропозицій, залишивши тільки актуальні тури, що заощадить ваш час. Натисніть «пошук», серед виданих результатів виберіть найбільш підходящий вам варіант, придбайте поїздку в найближчому туристичному агентстві або безпосередньо через сайт, якщо даний оператор пропонує дану послугу.
3
Уточніть, чи введений на ваш рейс паливний збір від авіакомпанії, зазвичай, інформація про його наявність і суму розташована між пошуковим вікном і виданими результатами.
4
Замовляйте тури заздалегідь, це може відбитися на ціні в бік зниження. В основному всі туристичні оператори пропонують послугу «раніше бронювання».
5
Складіть план подорожі самостійно, для цього забронюйте квитки на літак в авіа касах або на сайтах авіакомпаній. Підберіть потрібну вам готель і забронюйте/оплатіть її. Продумайте спосіб вашого трансферу з аеропорту і назад.
6
Оформіть поліс медичного страхування на кожного мандрівника, при ранньому бронюванні включіть в нього страховку від невиїзду. Перед подорожжю перевірте термін закінчення вашого закордонного паспорта, він повинен бути не менше 6 місяців з дня закінчення перебування в країні.
Зверніть увагу
Віза відкривається в аеропорту після прибуття, її вартість становить $ 15.
Корисна порада
Візьміть з собою або придбайте на місці тапочки для купання в морі.