Як продати авто швидко.

Необхідність продажу свого залізного коня виникає у кожного власника авто. Причин може бути безліч: не влаштовує з тих чи інших причин ваш автомобіль, аварійний стан, бажання змінити на машину молодше роками, сподобалася інша марка або модель і т.д. Часто, не встигнувши продати власне авто, власник вже пригледів собі іншу машину і в мріях вже мчить на ній, але купити не може собі дозволити, не продав свою. Можна, звичайно, залишити завдаток продавцеві, але чи захоче він чекати невизначений час? Людина стикається з питанням, як же продати машину швидко? Кожен випадок індивідуальний, але якщо передбачити деякі нюанси, то шанси швидко продати свій автомобіль збільшуються багаторазово.
Інструкція
1
Скористайтеся всіма інформаційними каналами: дайте оголошення в газети, на інтернет-сайти з продажу автомобілів, повідомте друзям і знайомим про ваше бажання продати автомобіль. В оголошенні обов'язково перерахуйте гідності своєї машини. Якщо є суттєві недоліки видимі оком, а так же несправності їх треба вказати, щоб зорієнтувати своє коло покупців. Оголошення в інтернеті публікуйте з найвдалішими фотографіями своєї машини на красивому фоні (наприклад: на хорошій дорозі в лісі або галявині, біля котеджу), без фото їх практично ніхто не читає. Це свого роду реклама, і досить потужна. Ціна повинна бути адекватна стану, марку і модель авто, при цьому трохи завищена для можливості торгу.
2
Проведіть передпродажну підготовку: обов'язково вичистіть салон, багажник, все кишеньки, попільнички, панель повинна горіти, натріть її лаком. Вимийте і відполіруйте зовні, щоб колір машини виглядав виграшно. Краще, звичайно, скористатися послугами автомийки. Якщо під капотом є патьоки, то треба помити мотор. Ідеальний зовнішній вигляд - це відсотків на 80 успішного продажу.
3
Виставте свою машину в бойовій готовності на авторинку в ринковий день. При торзі з потенційним покупцем не скупіться, і в той же час рекламуйте гідності техніки.
4
Однак бувають ситуації, коли продавцю катастрофічно немає часу цим всім займатися - зверніться до професіоналів в агентство. Звичайно, за послуги треба платити, але мета ваша буде досягнута в короткі терміни. До того ж у вас можуть відразу викупити авто по чуть заниженою ціною, зате позбавлять вас від передпродажної підготовки.