Як вибрати сонячні окуляри.

З настанням літа підвищується попит на сонцезахисні окуляри, які є неодмінним атрибутом іміджу для тих, хто прагне захистити свій зір і виглядати стильно. При виборі такого аксесуару слід брати до уваги не тільки свою зовнішність, колір одягу або сумочки, але і пам'ятати про захисну функцію очок.
Інструкція
1
Правильно виберіть місце, де слід шукати окуляри, що захищають від сонячних променів. Купити їх сьогодні можна як у великому супермаркеті, так і на ринковому лотку. Але якщо ви хочете отримати відмінну якість і вберегтися від підробок, зупиніть свій вибір на спеціалізованих магазинах, що торгують оптикою. Фахівці допоможуть вам підібрати окуляри, що відповідають вашому смаку і фізіологічним особливостям.
2
Перед придбанням сонцезахисних окулярів не полінуйтеся ще раз оглянути своє відображення в дзеркалі. Визначте, яку форму має ваше обличчя - овальну, круглу, трикутну або квадратну. Тепер ви можете більш чітко визначити вимоги до форми і розміру оправи окулярів від сонця.
3
Якщо форма вашого обличчя округла, підберіть оправу з прямими лініями і характерними кутами між верхньою і бічною частиною. Така форма візуально зробить обличчя менш круглим. Звужує силует особи також переважання ширини оправи над її заввишки.
4
Для особи з вираженою трикутною формою виберіть симетричну овальну оправу або зупиніться на будь-яких закруглених формах. Акцентована нижня частина очок візуально згладить гостроту підборіддя.
5
Якщо особа має виражені квадратні обриси, приміряйте на себе окуляри овальної форми, вигнуті і піднімаються у верхній частині. Для такого типу обличчя підходять також конструкції оправи, що не мають обідка.
6
Будучи володарем самого поширеного типу особи - овального, дозвольте собі оправу будь придивилася вам форми. Це може бути і класична модель, і сучасна авангардна. Для зорового зменшення витягнутого овалу віддайте перевагу більш широкій оправі. Загальна рекомендація така: чим більш вузьким є особа, тим крупніше повинна бути оправа, і навпаки.
7
При виборі кольору лінз враховуйте, що сірі тони забезпечать рівномірну передачу кольору. Такі окуляри рекомендовані художникам і дизайнерам. Якщо ви хочете збільшити контрастність, вибирайте коричневий колір лінз; для автомобіліста це, мабуть, кращий вибір. Лінзи жовтого кольору підійдуть для занять спортом. Головна умова - вибраний колір лінз повинен бути для вас комфортним.
8
Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена оправа. Перевагу слід віддавати кольоровому пластику, а не металевій оправі з філігранною обробкою.
9
Перед остаточним вибором обов'язково ще раз приміряйте окуляри. Переконайтеся, що вони сидять на обличчі рівно, не стосуються щік і вій, а верхній їх зріз знаходиться на рівні брів або трохи вище. Сонцезахисні окуляри повинні закривати шкіру навколо очей, щоб запобігти появі мімічних зморшок.