Як повинен сидіти браслет на руці.

Приміряючи браслети, переконайтеся, що обрані обручі, ланцюжки та напульсники не тільки підходять до вбрання, а й добре виглядають на ваших руках. Вони можуть щільно облягати руку або вільно спадати до самої кисті, виглядати агресивно або ніжно і романтично. Вибір способу носіння браслета залежить від його форми, а також від розмірів ваших кистей і зап'ясть.
Інструкція
1
Тонкі руки з крихкими зап'ястями дуже красиво виглядають у вузьких браслетах-кільцях або ніжних кручених ланцюжках. Не намагайтеся натягнути обручі вище - вони повинні вільно ковзати по руці, дзвеніти, стикаючись один з одним. Тонкі браслети виглядають ефектніше, якщо надягати їх відразу по кілька штук. А ось ланцюжка погано переносять сусідство один з одним - вони плутаються і переплітаються. Виберіть одну плетінку або змійку і надіньте її, щоб вона вільно звисала з руки біля самої кисті.
2
М'які браслети з ажурною металевої сітки або короткі намиста з самоцвітів теж носять вільно. Слідкуйте, щоб браслет не перевертався застібкою вгору і не розстібати мимовільно. Якщо замок нещільний, злегка стисніть його плоскогубцями. Врахуйте, що вільно переміщається по руці браслет може легко зісковзнути і загубитися.
3
Широкі литі та ковані зап'ястя з металу найкраще носити, зсунувши до передпліччя. Слідкуйте, щоб браслет не врізався в шкіру, залишаючи на ній сліди. Ширину металевих зап'ясть можна злегка підкоригувати, з силою стиснувши їх і злегка зменшивши обсяг. Такі браслети носять поодинці. Чим ширше й помітніше прикраса, тим більше уваги воно приверне.
4
Дуже оригінально виглядають шкіряні напульсники - вони надають яскравий акцент одязі в спортивному або класичному стилі. Напульсники можна носити на обох руках, зафіксувавши їх на зап'ясті. Виберіть моделі одного кольору або контрастні. Красиво виглядає класичне чорно-біле або червоно-золоте поєднання.
5
Браслети у вигляді широких кіл або металевих «мотузок» носите поодинці. Але можна поекспериментувати, комбінуючи їх з моделями, виконаними в зовсім іншому стилі. Приміряйте брутальну ланцюг разом з ніжною ниточкою перлів - таке поєднання виглядає дуже свіжо і актуально. Обидва браслета повинні вільно ковзати по руці.