Як вибирати овочі та фрукти на ринку.

Овочі та фрукти - природне джерело вітамінів. До того ж, люди споживають їх з великим задоволенням. Однак, походжаючи по торговим рядам, буває складно вибрати якісні дари природи.
Інструкція
1
Завжди пам'ятайте, що ви маєте право попросити продавця показати вам документи, що підтверджують якість його продукції. Всі овочі і фрукти повинні проходити санітарний контроль, що відбивається у відповідних паперах. Також відразу звертайте увагу на колір пропонованого товару. Чим темніше овочі і фрукти, тим більше в них пестицидів.
2
Вибираючи яблука, пам'ятайте, що черв'яки - ще ті гурмани, вони не стануть їсти фрукт, багатий хімічними добривами. Тому не введи на глянсову шкурку без жодної плямочки. Попросіть продавця розрізати яблуко. В нормі фрукт повинен потемніти в місці пошкодження. Це говорить про вміст у ньому оксидантов. Якщо реакції не сталося - нічого корисного в цьому яблуці немає.
3
Можна таким же способом перевірити картопля на вміст нітратів. Відріжте скибочку. Якщо протягом однієї-двох хвилин він потемнів, значить, хімікатів в ньому набагато більше, ніж варто було б.
4
Корисна і смачна морква повинна бути природного кольору, без розгалужень і тріщин. Яскраво-червоний овоч незвичайної форми і з тріщинами явно поливали нітратами.
5
Для того щоб вибрати кабачок, злегка проведіть нігтем по його шкірці. Якщо овоч свіжий, то на ньому залишиться помітний слід. Шкурка залишилася такою ж, як і була - кабачок старий, і нічого путнього ви з нього вже не приготуєте.
6
Вибираючи банани, зверніть увагу на фрукти обтічної форми з однотонною матовою шкіркою. Якщо на шкірці є чорні крапки - не страшно, це говорить про те, що цей банан стиглий. Однак не слід купувати такі фрукти у великій кількості - з'їсти їх потрібно в той же день.
7
Купуючи диню, зверніть увагу на запах. Стиглий фрукт, невогнетривкий пестицидами, виливає солодкий запах, на який злітаються комахи, люблячі поласувати соком. Саме таку диню і треба брати. Фрукти, у яких запах слабкий або й зовсім відсутній, були оброблені нітратами.