Як успішно здати сесію.

Сесія є невід'ємною частиною студентського життя, але в більшості випадків чомусь настає несподівано. Однак навіть якщо ви протягом семестру заходили до університету, щоб тільки придбати обід в буфеті, ви все ж можете пережити цей страшний час.
Інструкція
1
Для початку дізнайтеся, чи маєте ви допуск до іспитів і заліків. Для цього у вас повинні бути здані контрольні, захищені лабораторні роботи, виконані необхідні проекти. Дізнавайтеся у викладача, коли у нього є вільна пара, і намагайтеся в максимально короткі терміни здати відсутні роботи та отримати допуск. Якщо ви дійсно розбираєтеся в предметі, викладач пожурить вас за нехлюйство і дозволить бути присутніми на іспиті.
2
Якщо ви, усвідомивши, скільки вам належить зробити, починаєте впадати в паніку, складіть план роботи, якій ви будете неухильно слідувати. У нього слід включити і час для занять, і час сну і прийому їжі, яке під час сесії у вас буде вельми обмежена.
3
Передбачається, що в останні дні перед іспитом ви не зубрите, а повторюєте матеріал, засвоєний протягом семестру. На ділі ж деякі студенти лише в цей час вперше беруть в руки підручник. В обох випадках вам слід ліквідувати навколо себе всі предмети, які можуть вас відволікти - телевізор, мобільний телефон, ігрову приставку. Якщо вам потрібен комп'ютер для роботи, користуйтеся окремим браузером, де у вас немає автоматично відкриваються розважальних сайтів і соціальних мереж.
4
Відвідуйте консультації. На них ви можете дізнатися відповіді на ваші запитання, а також запам'ятати інформацію, яка неодмінно стане в нагоді вам на майбутній екзамен.
5
«Сите черево до навчання глухо». Не варто під час підготовки до сесії переїдати, захоплюватися жирною і борошняний їжею. Краще зупиніть свій вибір на йогуртах, печиво, свіжих овочах і фруктах.
6
Заздалегідь вирішите, який результат ви хочете отримати на іспиті. Можливо, по якомусь предмету вам достатньо четвірки, на іншому ж неодмінно потрібно п'ятірка. Значить, на підготовку до цих предметів необхідно докласти різну кількість зусиль, щоб більш раціонально витрачати свої ресурси.
7
Прийшовши на іспит, постарайтеся зайти в аудиторію в числі перших студентів. Помилкове твердження, що до кінця іспиту викладач втомлюється і слухає студента вполуха. Швидше, навпаки, він виплесне на вас накопичене роздратування. Відповідаючи квиток, створюйте враження людини, якій цікавий предмет. В цьому випадку, навіть якщо ви не знаєте частина матеріалу, викладач допоможе вам і поставить високу позначку.