Як в'язати для дітей. дитячі пінетки шість місяців зв'язати.

Майже кожна майбутня мама хоче щось зшити або зв'язати своїми руками для малюка, який ось-ось має з'явитися на світ. Якщо ви вмієте в'язати лицьові і виворітні петлі, це допоможе створити безліч милих і дивно красивих речей для малюка.
Вам знадобиться
  • - спиці (номер залежить від товщини ниток)
  • - гачок
  • - нитки (приблизно 250 г)
  • - ножиці
  • - блискавка
  • - голка
Інструкція
1
Комбінезон.В Як приклад розглянемо в'язання дитячого комбінезона і пінеток на малюка 6 місяців. Почніть в'язати з верхньої частини - кофти. Основна в'язка лицьового боку - 1 лицьова петля, 1 ізнаночная.Для в'язання спинки наберіть на спиці 50 петель. Пров'яжіть основний в'язкою 2 см. Наступний лицьовій ряд в'яжіть таким чином: пров'яжіть 1 ліц.п., 1 ізн.п., 1 ліц.п., 1 ізн.п., зробіть накид, знову лицьові і ізніночние петлі, потім повторюйте накид знову через 4 петлі. З виворітного боку накид пров'язуйте разом з лицьової петлею. Так утворюються отвори, через які потім пропустіть шнур або ленту.Продолжайте основну в'язку ще приблизно 16 см.далее починайте зменшення петель для рукавів. В 4 лицьових рядах пров'яжіть разом по 2 співали, на початку і в кінці ряду. Загалом має бути збавлена 8 петель. На спицях залишилося 42 петлі.Через 28 см від початку в'язання починайте зменшення петель для вирізу горловини. Для цього необхідно закрити 12 центральних петель і в'язати обидві частини (по 15 петель) роздільно, закриваючи при цьому з боку вирізу горловини ще по 1 петлі. Обабіч залишиться по 14 петель.Через 1,5 см в'язки закрити петлі кожного плеча.
2
Передня частина складається з 2 поличок. Для кожної полички вимагається набрати по 25 петель. В'язати аналогічно спинці, роблячи отвори для шнурка.Через 18 см від початку в'язання починайте збавляти петлі: для лівої полички на початку лицьового ряду, для правої - в конце.Отмерьте 10 см від початку убавленія заплав для рукава і починайте закривати петлі для вирізу горловини. Зменшуйте по 1 петлі в двох лицьових рядах: для лівої полички в кінці ряду, для правої - на початку.
3
Пришийте полички до спинки. Щоб зробити рукава, їх можна пов'язати окремо, набравши 40 петель і провязав основний в'язкою 20 см, а потім прішіть.Также можна на спиці надіти петлі вільного краю прорізу для рукавів. Наберіть 40 петель і в'яжемо по колу 20 см.
4
Після того, як пришиті рукава, прістуайте до нижньої частини комбінезона - штанам. Їх можна пов'язати окремо. Наберіть 50 петель, пров'яжіть приблизно 13 см основний в'язкою, потім закрийте 3 центральних петлі і в'яжіть кожну штанину отдельно.Через 35 см від початку в'язання петлі закрийте. Другу половину в'яжіть так само. З'єднайте обидві частини і пришити до кофте.Также можна пов'язати штани, набравши петлі з нижнього вільного краю кофти, і продовжувати роботу, неначебто в'язали окремо.
5
Ушийте блискавку для з'єднання передніх поличок і гачком зв'яжіть шнурок з довільної кількості повітряних петель. На кінці цього шнурка можна прив'язати колечка: наберіть 5 повітряних петель, обв'яжіть їх стовпчиком без накиду. Комбінезон готовий.
6
Пінеткі.Способов в'язання пінеток безліч. Розглянемо варіант для даного прімера.Пінеткі почніть в'язати зі ступні, лицьова сторона в'яжеться лицьовими петлями, виворітна - виворітними. Наберіть 37 петель. Пов'яжіть 1 петлю, зробіть накид, далі 17 петель, знову накид, 17 петель, накид, 1 осіб. п. Так пров'яжіть 2 см. На виворітного стороні накиди пров'язуються разом з петлямі.Далее гумкою 1 * 1 в'яжіть ще 2 см. Після цього в'яжіть лицьовими 7 центральних петель, при цьому пров'язуючи в кожному особовому ряду разом крайню петлю середній частині і по одній петлі бічних від неї частин. Приблизно через 6 см від початку в'язання миска закінчите зменшення петель і продовжите роботу гумкою 1 * 1. Через 4 см зробіть отвори для шнурків: на лицьовій стороні накид через кожні 4 петлі, на виворітного пров'яжіть разом накид і лицьову петлю.Провязав 2 см, закрийте петлі. Зшийте боку пінетки, зв'яжіть шнур, як для комбінезона.Свяжіте другу пінетки.
Корисна порада
При в'язанні дитячих речей зручніше користуватися круговими спіцамі.Старайтесь не надто сильно затягувати петлі. Від цього виріб матиме неакуратний вигляд. Щоб цього уникнути, можна взяти спиці на полномера больше.Можно в'язати виріб нитками різних кольорів, щоб воно виглядало веселіше. Тільки товщина пряжі повинна бути однаковою.