Як поводитися в Дубаї.

Дубай - дуже популярний у туристів місто. Він - найбільший в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ). Жителі (серед яких не так вже й багато громадян цієї країни) лояльно відносяться до приїжджих. Але деякі порядки в арабських країнах чужі європейцям, тому з ними краще познайомитися перед поїздкою в Дубай.
Інструкція
1
Арабські Емірати - достатньо багата держава. Воно притягує туристів не тільки водами Перської затоки, але і дуже розвиненою інфраструктурою. Тут є готелі-хмарочоси, шикарні ресторани, зали. Головне джерело багатства країни - запаси нафти і газу. Держава складається з семи еміратів, якими правлять еміри. Емір Дубая також є главою уряду, а однойменний центр емірату (Дубай) - найбільше місто у всій країні. Отже гроші в ньому крутяться величезні, що почасти вабить не тільки туристів, а й робочу силу, в основному з азіатських країн.
2
Все це довгий вступ необхідно для того, щоб зрозуміти специфіку держави. В ОАЕ прагнуть потрапити багато. До приїжджих все ставляться досить дружелюбно, вони тут працюють і відпочивають. Але стати громадянином емірат практично неможливо. Вкрай рідкісним винятком може стати жінка, яка вийшла заміж за місцевого. Але на це можна особливо не розраховувати: на всій території панує іслам, і, за звичаями країни, чоловіки беруть в дружини (їх може бути одразу декілька) тільки арабок з ОАЕ, в крайньому випадку - сусідніх держав. Так що не намагайтеся спокусити місцевого багатія, надихнувшись його володіннями. Ви не тільки не досягнете мети, але і можете потрапити до в'язниці.
3
Релігія робить жителів ОАЕ вкрай консервативними, з точки зору середнього європейця. Але, здебільшого, правила відносяться до місцевого населення. Туристи, жінки і чоловіки, можуть дотримуватися вільного стилю в одязі. Однак дамам, особливо під час міських прогулянок, переважно не надягати дуже короткі спідниці, надто відкриті кофти. Подібна нескромність, а також поцілунки, зухвала поведінка в громадських місцях можуть спричинити за собою штраф. Араби також можуть негативно поставитися до тих, хто, будучи приїжджим, одягається в їх національному стилі. Одяг є символом приналежності до держави, і вас можуть неправильно зрозуміти, якщо ви спробуєте «косити» під місцевого.
4
Акуратність варто проявляти при палінні і вживанні алкоголю. Мусульманам це заборонено, але для туристів є спеціальні магазини, заклади, де можна купити алкоголь. Пити і палити слід у відведених для цього місцях (а не в парках, скверах і на пляжах). І не пропонуйте арабові приєднатися до вас у цій розвазі. Вживання, а тим більше продаж наркотиків дуже строго караються.
5
Поводьтеся чемно, навіть при спілкуванні зі «своїми». Грубі жести, нецензурні вирази - все це заборонено. Особливим пунктом варто відзначити, що чоловікам украй небажано намагатися завести знайомство з місцевими жінками. Компліменти, різні знаки уваги можуть сприйнятися як образу. Що стосується арабів, то вони іноді доглядають за іноземками, але, як правило, спілкування обмежується прогулянками, подарунками, т.к. будь непристойну пропозицію може обійтися «кривдникові» дуже дорого. Якщо у вас з'явився такий «шанувальник», не спокушайтеся: заміж вас він все одно не візьме, а позашлюбні зв'язки в країні заборонені.
Об'єднані Арабські Емірати - дивовижна країна, яка приваблює безліч туристів і бізнесменів. В ОАЕ очікує висококласний відпочинок в шикарних готелях, на піщаних пляжах, в сучасних містах з дивовижною архітектурою і екзотичної пустелі.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - цивільний паспорт;
  • - документи;
  • - гроші.
Інструкція
1
Оформіть туристичну візу через туроператорів РФ або ОАЕ і надайте наступні документи: - відскановану копію закордонного паспорта, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців до закінчення поїздки в країну; - відскановану кольорову або цифрову фотографію 4,3х5,5 см. Формат відсканованого файлу - JPEG. Розмір файлу повинен перевищувати 40 Кб.- анкету, заповнену англійською мовою; - для поїздки з дітьми - копію їх свідоцтва про народження; - для заміжніх жінок молодше 30 років, які подорожують у супроводі чоловіка або без нього, але мають різні прізвища, необхідна копія свідоцтва про шлюб; - незаміжнім дівчатам молодше 30 років, які зупиняються в готелях категорії нижче 4-х зірок, буде потрібно залишити 1500 $ агентству, здійснюваним бронювання. При поверненні туристки в рідну країну ця сума повертається, а якщо вона залишається в Еміратах, то гроші вилучаються в якості штрафа.Документи можуть передаватися туроператору по електронній пошті або на будь-якому носії памяті.Турістіческая віза ОАЕ видається на 30 Денна перебування в Еміратах. Термін дії - 58 днів. Вона не відновлюється і продовжити її дуже сложно.Еслі є спонсор, який проживає в Еміратах, то можна оформити гостьову візу. Спонсором може бути друг, родич, турагентство, готель, компанія або приватна особа, які працюють в ОАЕ і видають гостьові візи. Документи потрібно ті ж, і діє вона 58 дней.В отриманні візи відмовляють громадянам Ізраїлю.
2
Купіть авіабілет.В країну можна потрапити і на поромі через Іран (Бендер-Аббас - Шарджа, Бендер-Аббас - Дубай), і на автобусі через Оман (Маската - Дубай, Маската - Абу-Дабі), але до цих країн все одно доведеться летіти на літаку. Тому краще відразу купити авіаквиток в ОАЕ прямим рейсом: Москва - Дубай, Москва - Шарджі, Москва - Абу-Дабі. Також в Дубай виробляються рейси з наступних російських міст: Екатеринбург, Ростов-на-Дону, Новосибірськ.
Зверніть увагу
Безмитно в країну можна ввозити 400 сигарет або 2 кг тютюну, 2 літра спиртних напоїв на одну людину, що не відноситься до мусульманської релігії. Заборонено ввозити ліки, що містять наркотичні речовини, наркотики, зброю, порнографію.