Як відіпрати плями від фарби.

Уникнути появи плям від фарби досить складно, особливо якщо ремонт в будинку йде повним ходом. Пофарбовані лавки в парку і поручні магазинів також можуть залишити неприємні сліди на речах. Позбутися від таких плям важко. Прості рекомендації допоможуть вам справитися з цією проблемою.
Інструкція
1
Виведіть плями від масляної фарби за допомогою скипидару або очищеного бензину. Не плутайте його з тим, яким заправляють автомобілі. Покладіть забруднений річ на рівну поверхню так, щоб вам було зручно обробляти пляма. З виворітного боку підкладіть марлю, складену в декілька шарів, або білу тканину. Змочіть ватяний тампон в розчиннику і притисніть на кілька хвилин до забрудненого ділянці вироби. Потім протріть слід від плями від країв до середини. Після можете випрати одяг у теплому мильному розчині.
2
Приготуйте суміш з очищеного бензину і нашатирного спирту в пропорції 1: 1. Таким розчином ефективно видаляються навіть застарілі плями від фарби. Ватний диск змочіть в розчиннику і обробіть забруднення. При необхідності повторіть дії. Після того як пляма зникне, виперіть одяг і прополощіть.
3
Видаліть плями від втиснути фарби за допомогою теплого мильного розчину. Замочіть забруднений річ на кілька годин. Потім акуратно потріть плями щіткою. Водоемульсійна фарба добре виводиться таким способом.
4
Приготуйте кашку з очищеного бензину і білої глини для видалення плям фарби з білих тканин. Нанесіть отриману масу на зіпсоване місце і почекайте якийсь час. Коли бензин повністю випарується, струсіть глину щіткою. Якщо пляма не вдалося повністю вивести, повторіть процедуру.
5
Позбавтеся від плям фарби за допомогою гліцерину. В аптеках він продається у вільному доступі. Перш ніж приступити до безпосереднього виведенню плям, нагрійте гліцерин на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Потім нанесіть його на пляму і залиште на 30-35 хвилин. Потім заперіть слід з рідиною для миття посуду.
6
Відчистите плями від фарби уайтрспіритом. Для цього змочіть ватяний диск або поролонову губку в засобі і обробіть сліди від фарби. Здійснюйте руху від країв до середини, щоб попередити появу розлучень.