Як вибирати засоби для схуднення.

Надмірна вага - це проблема, яка актуальна в усьому світі. Фармацевтична промисловість випускає величезну кількість препаратів, здатних знизити апетит і допомогти позбавитися від ненависних кілограмів, при цьому дотримуватися дієти і виконувати фізичні вправи не доведеться.
Інструкція
1
Використовуйте фармацевтичні препарати для зниження надлишкової ваги тільки за призначенням лікаря-ендокринолога або психіатра. Без рецепта ви можете придбати в аптеці біологічно активні добавки, які покращують обмін речовин, знижують почуття голоду, виводять з організму зайву рідину, що в комплексі допомагає втратити від 1 до 5 кг.
2
Кошти на основі сибутраміну: «Рідкісні», «Линдакса», «Меридіа» - це фармацевтичні препарати для лікування ожиріння, які мають великий спектр протипоказань, тому при виборі отримаєте рекомендацію лікаря. Капсули або таблетки слід приймати 1 раз на день під час сніданку, що дозволяє без особливих зусиль контролювати апетит і втрачати протягом місяця 4-6% ваги. Мільйони людей, які брали дані кошти для схуднення, здобули бажані форми і продовжують підтримувати їх, систематично проходячи профілактичні курси прийому.
3
Якщо ваш зайва вага є наслідком зниженої функції щитовидної залози, вам призначать «Трийодтиронин». При прийомі даного засобу ви значно схуднете за рахунок підвищення функції щитовидної залози, що сприяє посиленню обміну речовин.
4
При надмірній вазі, викликаному порушенням серцево-судинної системи, препаратом вибору є «Дигоксин». Він нормалізує кровообіг, має побічної дії - знижує апетит, що сприяє зниженню надмірної ваги.
5
Препарати «Сімлін» або «Прамлінтід» застосовуються в якості замісної гормональної терапії для зниження почуття голоду і профілактики переїдання. Синтетичні гормони, що містяться в препаратах, виробляються в підвищеній кількості в осіб, не схильних до надмірної ваги і не виробляються в осіб, які страждають ожирінням.
6
Метформин - це діюча речовина препаратів, що призначаються для нормалізації рівня цукру в крові при діабеті другого типу. Вибирайте дані кошти, якщо ви маєте надмірний апетит, підвищений рівень цукру і холестерину. Систематичний прийом препаратів на основі метформина допомагає схуднути на 6 кг протягом 12 місяців.
7
«дезопімон», «Фепранон», «Пандерол», «Мефолін» - це препарати, що є похідними амфетаміну. Сприяють повному купірованію почуття голоду, підвищують енергетичний потенціал.
8
жиромобилизующего препарати «адипозин», «Ізоліпан» вибирайте в тому випадку, якщо вам потрібно дуже швидко позбутися не тільки від зайвих кілограмів, але і змоделювати фігуру, усунувши жирові відкладення в проблемних зонах.
9
«Ксенікал» не дає жиру з їжі засвоїтися і відкластися в депо. При систематичному прийомі сприяє зниженню зайвої ваги і підтримує ефект схуднення, отриманий за допомогою інших препаратів. Засіб абсолютно безпечно для здоров'я і може прийматися особами, що мають серйозні хронічні захворювання.
10
Аноретікі-наповнювачі: «Неонормакол», «Амігель», «Редувакс» вибирайте в тому випадку, якщо ви плануєте зменшити калорійність і кількість споживаної їжі. Препарати заповнюють шлунково-кишковий тракт, що створює відчуття насичення.
Для деяких зайва вага є великою проблемою. Іноді ненависні кілограми не хочуть йти навіть після дієт і інтенсивних тренувань. В такий момент варто звернутися до допомоги таблеток для зниження ваги.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати препарати для зниження ваги, необхідно врахувати деякі нюанси: початковий вага, звички в харчуванні. Якщо є ожиріння, то без сильних таблеток тут не обійтися. До них відносяться сібутрамінсодержащіе препарати та орлістат. Обидві категорії ліків виписує тільки лікар фахівець після огляду та аналізу лабораторних показників.
2
Сібутрамінсодержащіе препарати здатні впливати на центр голоду людини, придушуючи його бажання спожити велику кількість їжі. В результаті прийому таких пігулок значно зменшується відчуття голоду, швидше настає насичення і пацієнт звикає до невеликих порціях. Прикладом таких таблеток може служити «Голдлайн» і «Слім». Приймати їх необхідно в першій половині дня по 1 штуці. Сибутрамін допомагають пацієнту позбутися десятків зайвих кілограм і значно поліпшити якість свого життя.
3
орлістат - «Ксенікал» і «Орсотен» лікарі призначають в тому випадку, якщо пацієнт схильний до надмірного вживання жирної їжі, яка і призводить до набору маси тіла. Дані таблетки перешкоджають розщепленню і всмоктуванню жиру в кишечнику, виводять його в незмінному вигляді. Орлістат допомогли вже багатьом людям позбутися від ожиріння, налагодити своє життя, створити сім'ю.
4
Якщо необхідно позбавиться всього лише від 5-7 кілограм, то не варто вдаватися до вищезазначених препаратів. Можна обмежиться прийомом «Турбосліма». Взагалі, в аптеках представлено безліч таблеток даної фірми: для денного або вечірнього прийому, з альфа-ліпоєвої кислотою, з контролем апетиту. Новинкою є «Турбослім з кон'югованою лінолевої кислотою», який є більш доступним аналогом «Рідкісні Лайта».
5
Надзвичайною популярність в даний час для схуднення користується зелена кава, який також стали випускати в таблетованій вигляді. Прикладом може служити «Тропікана слим із зеленим кави». Якщо таблетки приймати строго по інструкції і не пошкодувати грошей на курс в 1-2 місяці, то можна досягти чудових результатів у втраті ваги. Крім «Тропікани» можна приймати прикупити таблетки з микрокристаллической целюлозою, яка розбухає в шлунку і перешкоджає переїдання.
6
Підібрати препарати для зниження ваги легко, тільки попередньо необхідно порадитися з лікарем, який зможе визначити не тільки ступінь ожиріння, але дасть додаткові рекомендації по харчуванню і фізичному навантаженні.