Як ставити драйвера для принтерів Canon.

Компанія Canon в числі іншого виробляє периферійні комп'ютерні пристрої для обробки зображень - копіри, принтери, сканери, суміщені пристрої. Ця продукція дуже широко використовується з домашніми комп'ютерами і офісними робітниками станціями. Як і більшість периферійного обладнання, такі пристрої, включаючи принтери, вимагають для роботи інсталяції драйверів.
Інструкція
1
Почніть з самого простого варіанту установки драйверів будь-яких периферійних пристроїв - увімкніть живлення приєднаного до мережі і комп'ютера принтера. У сучасні операційні системи інтегруються їх власні бази драйверів, які включають тисячі найменувань різних версій і виробників. При виявленні кожного знову підключається ОС намагається пізнати його і підібрати відповідний драйвер серед наявних в інтегрованому наборі. Якщо це вдасться, ви побачите повідомлення про успішне упізнанні та інсталяції принтера - воно з'явиться у правому нижньому куті робочого столу, в треї.
2
Якщо цей варіант не спрацює, скористайтеся диском з програмним забезпеченням, який має бути в коробці принтера. Встановіть його в пристрій читання оптичних дисків і дочекайтеся появи на екрані меню. Якщо ОС покаже запит про те, чи можна дозволити програму автозапуску, дайте відповідь ствердно - поява цього запиту залежить від настроювань ОС. В меню виберіть пункт інсталяції драйвера, який може бути сформульоване по-різному для різних версій принтера. Потім почне роботу спеціальна програма - майстер інсталяції. Просто дотримуйтесь його вказівок, а цілком ймовірно, що їх не буде, і майстер все зробить самостійно.
3
При відсутності оптичного диска завантажте потрібні інсталяційні файли з інтернету. Використовуйте для цього російськомовний сайт Canon - посилання на його головну сторінку приведена нижче. У правій колонці на цій сторінці є форма для пошуку інформації, що відноситься до потрібної вам моделі принтера. Скористайтеся формою, завантажте інсталяційний файл і запустіть його. Після цього почне працювати описаний в попередньому кроці майстер інсталяції принтера - дотримуйтесь його вказівок до закінчення процесу установки драйвера.
Для забезпечення коректної роботи деяких периферійних пристроїв необхідно встановити додаткові програми або драйвери . Розрізняють автоматичний і ручний спосіб пошуку і установки робочих файлів.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і підключіть до його USB-порту кабель принтера. Другий його кінець з'єднайте з пристроєм Canon lbp 2900. Увімкніть принтер і почекайте, поки операційна система визначить нове обладнання.
2
Підключіться до інтернету, запустіть інтернет-браузер і відвідайте сайт www.canon.ru. Перейдіть в розділ «Підтримка» і відкрийте підрозділ «Каталог драйверів».
3
Заповніть запропоновану таблицю. Обов'язково виберіть в графі Product параметр Printer. Після переходу до нового меню виберіть пункт «Програмне забезпечення». Тепер вкажіть операційну систему, встановлену на вашому комп'ютері.
4
Клацніть по невластивому архіву з назвою Printer Drivers. Поставте галочку поруч із полем «Я приймаю умови угоди» і натисніть кнопку «Завантажити». Дочекайтеся завершення скачування драйверів.
5
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть меню «Пристрої та принтери». Після визначення друкованого пристрою клікніть по його іконці два рази лівою кнопкою миші. Відкрийте вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Властивості».
6
Перейдіть в підменю «Драйвери» і натисніть кнопку «Оновити». Перейдіть до пункту «Виконати пошук на цьому комп'ютері». Виберіть папку, в яку ваш браузер зберігає завантажені файли. Дочекайтеся установки драйверів для принтера.
7
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати додаткові утиліти для підбору необхідних файлів, скачайте програму Driver Pack Solution. Запустіть утиліту і почекайте, поки завершиться сканування внутрішніх і периферійних пристроїв.
8
Тепер поставте галочку поруч з пунктом Printers and Others. Натисніть кнопку «Встановити вибране». Перезавантажте принтер після інсталяції вибраних файлів. Запустіть текстовий редактор і перевірте працездатність друкованого пристрою.