Як вибрати міцну стільницю. Як відремонтувати кухонну стільницю.

Кухонна стільниця є найбільш використовуваною частиною кухні, тому при її виборі необхідно врахувати багато факторів. Вона повинна бути міцною, довговічною і екологічної одночасно.
Інструкція
1
В магазинах вам запропонують величезний асортимент стилів, кольорів і текстур кухонних стільниць. Але для початку необхідно розібратися, виріб з якого матеріалу найбільш міцно.
2
Самими міцними вважаються стільниці зі штучного каменю. Така міцність досягається шляхом покриття плити з фанери шаром із суміші акрилових смол або поліестеру і натурального граніту або каменю. У більшості випадків частка натурального каменю в цій суміші досягає 80%. Саме тому такий поверхні не страшні подряпини, вм'ятини та опіки. При цьому сильне пошкодження можна відремонтувати за допомогою спеціального заповнювача та шліфування.
3
Чималою попитом користуються і дерев'яні кухонні стільниці. Вони також входять до числа найбільш міцних виробів. Однак, дерево вимагає особливої турботи. Будь-які забруднення повинні бути відразу очищені. Крім того, при чищенні краще не використовувати жорсткі щітки та миючі засоби.
4
Стільниці з ламінату є найбільш економічним рішенням. Зазвичай їх виготовляють на основі ДСП підвищеної вологостійкості. Більшість таких виробів досить стійки до пошкоджень, але гострі предмети залишають на них подряпини і порізи. Не можна також ставити на таку поверхню гарячий посуд. Забруднення зі стільниці дуже просто прибираються за допомогою води і мила. Для видалення стійких плям можна використовувати неабразивні миючі засоби. Також цей тип стільниці можна легко підрізати за розміром і замінити його при необхідності.
5
Деякі стільниці облицьовують плиткою. Така поверхня не боїться подряпин і гарячої посуду. При пошкодженні плитки її легко замінити. До недоліків такого покриття можна віднести складність видалення бруду з швів між плитками.
6
Ну і, природно, стільниці з мармуру та граніту - мрія більшості господинь. Гладка, міцна, красива поверхню легко справляється з будь-якими пошкодженнями. Головний їхній недолік - це дорожнеча.