Як їсти суші.

Відносно недавно в нашу щоденну життя прийшли суші бари та ресторани японської кухні. В більшості своїй ми оцінили їх по достоїнству і стали часто туди заходити. Проблема лише в тому, що культура Японії від нас дуже далека, і ми не розбираємося у всій цій церемонії.

Багато ніяковіють і не ходять в подібні заклади, тільки тому, що не знають правил етикету. Тому ми розглянемо декілька основоположних правил.

Для початку, трохи нотної грамоти. Японська кухня дуже різноманітна. Суші - це тільки один з видів страв, які пропонують японські ресторани. Суші або сусі, це риба, молюск, ікра, овочі або омлет на рисі. Роблять їх так, з рису формують щільний клубочок, на нього укладають основну складову і перемотують водоростями норі. Сашимі, це тільки скибочки риби, молюсків, морепродуктів, які подають сирими. Суші роли, це рулет, який складається з рису та інших різноманітних морепродуктів і овочів. Крім того, в японській кухні маса салатів і супів, страв з рисової локшини і солодких рисових виробів до десерту.

Щоб правильно їсти суші потрібно насамперед навчитися їсти паличками. Наука нескладна, але вимагає вправності. Кращим способом швидко навчитися, буде постійне тренування. В іншому є ще кілька нюансів.

1. Суші, сашимі і роли, ні в якому разі не можна наколювати на палички. Їх потрібно брати паличками і ні як інакше.

2. Під час їжі, розмахувати паличками не можна, це ознака поганого тону.

3. Не можна покласти палички навхрест, це страшне порушення етикету.

4. Коли берете їжу із загальної тарілки, то робіть це зворотною стороною паличок, а не тієї якої їсте.

5. Палички не прийнято кусати, тримати в роті або колупати в зубах.

6. Під час їжі, не можна занадто низько нахилятися над тарілкою.

7. Якщо ви хочете поділитися з кимось їжею, то подайте тарілку, а не перекладайте паличками.

8. Палички не можна затискати в кулаці, креслити малюнки на столі або вказувати на кого-небудь, це дія з розряду образ.

Похід в суші бар, це дійсно цікаве і смачне захід. Безумовно, не кожному припадуть до смаку ці новації, однак спробувати варто.

Прийшли в заклад, зробили замовлення. Для початку вам подадуть ошиборі - гарячий рушник для того щоб помити руки. Після почнуть подавати їжу, соєвий соус і васабі, які є невід'ємною частиною всієї трапези.

Що ж тепер ви готові до всього. Так що збирайтеся компанією і вирушайте в найближчий суші бар, для випробування нових навичок. Приємного вам апетиту.