Як правильно вибрати мобільний телефон.

Покупка мобільного телефону здається справою простою, але часто доставляє велику трудність. Вибір ускладнює величезна кількість різних пропозицій від безлічі виробників. А які критерії повинні бути головними при виборі телефону?
Інструкція
1
Для початку необхідно вибрати місце покупки. Звичайно, краще купувати телефон у великому і відомому салоні. У таких магазинах вам запропонують цілий ряд апаратів від різних виробників, професійні консультанти допоможуть підібрати підходящу модель, а в разі необхідності повернути товар вам буде набагато легше.
2
Далі зверніть увагу на форму і функції телефону. Тут все буде залежати від ваших смаків та уподобань - або це класичний моноблок, або розкладна модель, або слайдер. Найбільш практичними і надійними вважаються моноблоки, хоча сучасні телефони інших форм також не поступаються в надійності. Що стосується функціоналу, то вам необхідно визначитися, для чого вам потрібен телефон. Якщо ви будете використовувати апарат виключно для дзвінків, то різні додаткові функції вам навряд чи знадобляться. А ті, хто вже не уявляє своє життя без інтернету, текстових і графічних редакторів, можуть вибрати мультимедійні смартфони.
3
Важливу роль при покупці телефону може зіграти і розмір екрану. Адже для апарату, напханого безліччю мультимедійних функцій, великий розмір дисплея просто необхідний. Але іноді при високому дозволі розмір екрану не відіграє велику роль. Тому проконсультуйтеся з продавцем, яке дозвіл у обираного телефону.
4
Самою значущою частиною телефону є акумулятор. Тому при виборі апарату зверніть увагу на тип і ємність батареї. На час роботи мобільного впливає і рівень енергоспоживання телефону, і те, наскільки активно ви будете ним користуватися. Майже всі сучасні телефони використовують літій-іонні і літій-полімерні акумулятори, які служать досить довго.
5
Практично всі сучасні апарати оснащені фото- і відеокамерами. Для аматорських фотографій вам цілком підійде камера від 3-х мегапікселів. У телефонах підтримка відеозйомки створена більше як розвага.
6
Поцікавтеся при покупці і можливістю розширення пам'яті телефону за допомогою micro-CD. Так, в залежності від обсягу пам'яті флеш-карти, ви зможете зберігати на ньому всі свої дані, а також переносити їх.