Яке насіння вибрати для посадки. Які вибрати насіння.

Правильний вибір насіння - це половина успіху у вирощуванні рясного врожаю. Необхідно не тільки подбати про якість, але й не помилитися з сортом, який буде найбільш підходити для агротехнічного обробітку в вашому регіоні, відповідати вашим вимогам за смаком, транспортування та зберігання.
Інструкція
1
У першу чергу подбайте про те, щоб придбати насіння з не закінченим терміном придатності, повновагі, відповідні ГОСТу, який дозволяє використовувати товар на території РФ.
2
Великі торгові точки з продажу насіння дбають про свою репутацію і співпрацюють лише з тими оптовими постачальниками, які поставляють насіння відмінної якості із заявленими якостями. Дрібні торгові точки дбають тільки про прибуток і можуть пропонувати насіння з простроченим терміном зберігання, які при посадці не тільки не дадуть рясного врожаю, а й просто будуть невсхожімі.
3
Подумайте, де ви плануєте вирощувати насіння, в теплиці або у відкритому грунті. Відповідно до цього робіть свій вибір. Тепличні рослини погано будуть плодоносити у відкритому грунті і не встигнуть дати врожай заявленої якості, так як під укриття розсаду завжди висаджують значно раніше.
4
Якщо ви плануєте виростити гібриди, купуйте насіння виведені селекціонерами, не робіть їх самостійно з достигли овочів. Вирощений гібрид НЕ зберігає свої якості в насінні, так як сорт є результатом численних схрещувань, тому в кращому випадку ви отримаєте звичайний сорт, в гіршому - врожаю не буде зовсім.
5
При покупці уважно ознайомтеся з рекомендаціями з вирощування від виробника насіння. Переконайтеся, що даний сорт підійде до ваших кліматичних умов, це буде гарантією, що ви отримаєте урожай заявлених характеристик і смакових якостей. Наприклад, насіння, призначені для обробітку в південних регіонах, абсолютно не підходять для посіву в умовах середньої смуги Росії, так як період зростання навіть скоростиглих рослин, призначених для півдня, досить тривалий, не кажучи вже про середньостиглих і пізніх сортах.
6
Перед посівом будь-яких насіння насипте їх у ємність, залийте водою. Всі спливли вгору видаліть. Висівайте тільки повновагі насіння, які опустилися на дно ємності.
Вибір насіння для посіву огірків залежить від багатьох факторів, які необхідно врахувати, щоб отримати смачні, доспілі плоди. Навіть городник з багатим досвідом може заплутатися в тому розмаїтті сортів, які представлені сьогодні на ринку. До того як вибрати насіння огірків для посадки, визначитеся з тими умовами, в яких ви будете їх вирощувати.
Інструкція
1
Для вирощування в обігріваються теплицях виберіть насіння тіньовитривалих гібридів огірка категорії F1: «мануал», «марафон», «північне сяйво», «ладога», «естафета», «олімпіада». У цих умовах краще вибрати партенокарпічні сорти, урожай яких не залежить від бджіл-запилювачів. Врахуйте, що подібні сорти дуже вибагливі. На врожайність може вплинути будь-який стрес, який можуть випробувати рослини: перепади температури, недолік або надлишок вологи.
2
Під плівковим укриттям тимчасового типу та у відкритому грунті можна виростити гібриди як партенокарпічні, так і бджолозапильні. Серед останніх, великою популярністю у городників користуються сорти з жіночим типом цвітіння: «вірні друзі», «компас», «фермер», «капітан», «лорд» і «теремок». Вони характеризуються високими врожаями і невибагливістю. Щоб підвищити опиляемость, підсійте до них насіння сортів з чоловічим типом цвітіння. Зазвичай їх вкладають в пакетики з селекційними насінням і фарбують у який-небудь колір. На такому пакеті буде намальовано насіннячко в рожевій рамці з написом «Пофарбовані насіння - запильник».
3
У регіонах, де навіть влітку існує небезпека низьких температур, садіть насіння холодостійких сортів, адаптованих до низької вологості середовища. Це також гібриди категорії F1: «балалайка», «салтан», «козирна карта», «забіяка», «три танкіста», «матрьошка», «хлопчик з пальчик».
4
Більшість сортів, які висаджують садівники-любителі, відноситься до літнє-весняному екзотіпу. Вони розрізняються за тіньовитривалості. У цей період для відкритого грунту виберіть тіньові пучкові корнішони: «чисті ставки», «Мар'їна роща», «хіт сезону» або світлолюбні сорти: «секрет фірми», «підмосковні вечори», «аріна», «мастак».
5
Виростити врожай за короткий термін ви зможете з насіння сортів: «амур», «алфавіт», «регина-плюс», «букет». Основну частину врожаю з них ви зможете зібрати в перший місяць плодоношення. Щоб поласувати огірочками в кінці літа і початку осені, виберіть холодостійкі сорти, період плодоношення яких досить великий: «анюта», «салтан», «вірента», «фермер».
6
Сорти огірків розрізняють за призначенням. Їсти огірки універсальні, салатні, засолювальні і для консервування. Для засолювання хороші ті ж «салтан», «анюта» і «фермер», а також «коник», «бабка», «козирна карта», «жолудь», «мураха». Для салатів висійте насіння тонкокорих сортів з насиченим солодкуватим смаком: «базар», «тамерлан», «макарон», «бухара», «зозуля».