Як завершувати роботу. Як завершити роботу програми.

Коректне завершення роботи Windows, як і всіх його додатків, зменшує вірогідність пошкодження файлової системи і накопичення помилок. Процеси, запущені у фоновому режимі містять безліч файлів, які неминуче пошкоджуються при некоректному виключенні системи (просто відключивши харчування на системному блоці). Не кажучи вже про працюючих додатках. Нагадаємо, як завершувати роботу без загрози комп'ютеру.
Інструкція
1
Отже, для правильного завершення роботи комп'ютера для початку потрібно: закрити всі запущені програми і додатки, вийняти дискету з дисковода (якщо ви їх ще використовуєте), відключити всі підключені пристрої (принтер, факс, сканер і т.д. ). Потім натиснувши значок «Пуск», вибираєте «Завершення роботи», «Вимикання», «ОК». Після цього комп'ютер відключається через кілька секунд (залежно від налаштувань системи). Монітор можна не вимикати.
2
Якщо з якихось причин мишка не функціонує, вимикання проводиться за допомогою клавіатури, в наступному порядку: натисніть «прапорець» (тотожно значку «Пуск»), в який з'явився головному меню встановіть курсор на рядку «Завершення роботи» з допомогою стрілок; натисніть Enter; виберіть «Вимкнення» і знову натисніть Enter.
3
Другий варіант: натиснути Alt (ліворуч) + F4, «Завершення роботи», «Вимкнення».
4
Якщо попередньо потрібно закрити активні вікна, натисніть Alt + Tab, потім Alt (ліворуч) + F4 (тотожно закриттю вікон натисканням хрестика).
5
Деякі причини, що заважають коректно завершити роботу системи: збій в одному з додатків або настройках електроживлення, відсутність необхідних оновлень компонентів системи, неправильна робота драйверів або антивірусної програми.
6
У кожному разі, для виявлення причини неполадок краще звернутися за допомогою до фахівця.