Як купити Renault Megane Coupe.

Любителі виділитися на дорозі нерідко вибирають французькі автомобілі за їх неповторний стиль. Плюс до всього - європейська якість, яке відмінно зарекомендувало себе в умовах російського клімату. Серед новинок останніх років з'явився явний лідер - Renault Megane третього покоління. Родзинкою машини стало її виконання в двох типах кузова - hatchback і coupe.
Інструкція
1
Якщо ви любите зухвалі автомобілі, новий Megane coupe вам напевно сподобається. Придбати цю версію можна лише у офіційних дилерів Рено в Росії (така політика концерну). Як же відрізнити офіційного дилера від «сірого»? Більшість автосалонів Renault мають окремо стоїть. Дилер займається тільки монобрендом. Відповідно, він може запропонувати весь спектр ліцензованих послуг і додаткового сервісу. В місцях продажів Рено здійснюється постгарантійне обслуговування, проходження техобслуговування, установка сертифікованого і оригінального устаткування. Офіційні дилери надають додаткову послугу - Renault Assistence. Протягом усього терміну гарантії на автомобіль ви можете скористатися безкоштовною послугою допомоги на дорозі: ремонт, евакуація.
2
Автомобілі Megane coupe найчастіше поставляються на замовлення. Тому, розраховуйте, що час очікування машини може становити від місяця до трьох. За цей час ви можете оформити кредит на покупку машини. Офіційні дилери працюють із ЗАТ ЮніКредит Банк, який надає кредит на покупку автомобіля Рено за спеціальною програмою.
3
Виберіть вподобану версію і комплектацію автомобіля. На жаль, на російський ринок поставляються тільки дві версії машини: на 6-ступінчастою "механіці" з двигуном 110 к.с. і потужний дволітровий двигун на вариаторе, що має 143 «коні». В Європі ж випускається і дизельна версія.
4
Замовити автомобіль з цими двигунами можна в одній з двох комплектацій - Dynamique (базова) і Privilege (розширена). У базову комплектацію входять: ESP, АБС, збільшені гальмівні диски, 6 подушок безпеки, клімат-контроль, електропакет. Дорожча версія автомобіля доповнена шкіряним салоном і біксеноновимі фарами.