Як будити малюка. трава для купання Як заварювати.

Малюки так солодко сплять, а порушувати їх сон доводиться. Наприклад, щоб привчити їх до нового режиму дня перед визначенням в дитячий сад. Будити дитину слід правильно. Для цього є кілька простих порад, які допоможуть не зіпсувати настрій малюкові і батькам, що досить важливо.
Інструкція
1
Коли ви починаєте водити дитину в дитячий сад, у малюка повинен бути режим дня, схожий з тим, якого дотримуються в дошкільному освітньому закладі. Дізнайтеся, скільки часу відводиться на тиху годину. Як правило, вдень діти сплять 2-2,5 години. В добу сон дитини повинен складати 10-14 годин (в залежності від віку). Розрахуйте нормальну тривалість нічного сну.
2
Укладайте спати малюка раніше, ніж лягайте ви. Для дитини дуже важливо виспатися, так це впливає на його нервову, рухову систему. Якщо маленький чоловічок ніяк не лягає спати вчасно, придумайте таке заняття, після якого потрібно заснути. Почитайте малюкові казку або заспівайте колискову пісеньку. Дитині необхідно дати зрозуміти, що з'явилася традиція, після якої слід нічний сон.
3
Перед тим як вкласти спати малюка, обов'язково провітріть його кімнату. Слідкуйте, щоб температура в приміщенні, де знаходиться ліжечко дитини, не перевищувала 19 градусів.
4
Забезпечте необхідними умовами малюка, щоб його сон був комфортним. Якщо дитина боїться темряви, увімкніть світильник, який забезпечує напівтемрява. Дайте своєму маленькому чоловічкові його улюблену іграшку. Як правило, у більшості дітей є плюшеві ведмедики, зайчики, собачки тощо. Поруч з неживим другом малюкові буде не нудно.
5
Постарайтеся, щоб сторонні звуки не порушили солодкий сон вашої дитини. Забезпечте малюкові рухову активність ввечері, щоб маленька людина був стомленим. Врахуйте, що голодний шлунок також може перешкодити вчасно заснути, тому нагодуйте дитини заздалегідь.
6
При ранковому пробудженні погладьте малюкові голову. Скажіть кілька ласкавих слів. Якщо дитина після фрази: «Пора вставати» категорично відмовляється це робити, зацікавте його. Напрімре, скажіть маленькій людині, що «зараз ви разом підете дивитися кішку або собаку». Зазвичай діти люблять домашніх тварин і з радістю встають.
7
Запам'ятайте, що різкий підйом малюка шкодить його здоров'ю. Перехід зі сну в пильнування повинен бути плавним. Тому дозвольте дитині трохи полежати і поніжитися в своїй теплій ліжечку. Адже ви й самі не проти цього.