Як відкрити шиномонтаж в Білорусі.

Шиномонтаж - популярний вид сервісу, послугами якого користується більшість автолюбителів. Перспектива розвитку бізнесу передбачає надання нового спектра затребуваних послуг.
Вам знадобиться
  • - гроші для статутного капіталу і держмита;
  • - документи засновників фірми (паспорта);
  • - протокол про заснування;
  • - статут ТОВ;
  • - заяву про реєстрацію;
  • - квитанція про сплату держмита;
  • - ПК з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Відкриваючи шиномонтаж в Білорусі, пам'ятайте, що подібний вид діяльності в республіці не ліцензується, але підлягає обов'язковій сертифікації. Процедура проводиться у відповідність з вимогами СТБ 1175-2011 «Обслуговування транспортних засобів організаціями автосервісу. Порядок проведення ». Ознайомтеся з її умовами: http://www.belgim.by/uploaded/file/%201175-2011.pdf.
2
Подайте заявку до органу з сертифікації: http://www.gosstandart.gov.by/ru-RU/; http://www.transtekhnika.by/. Визначте організаційно-правову основу вашого бізнесу. Врахуйте, що зручніше оформити майбутню діяльність шиномонтажной майстерні в рамках товариства з обмеженою відповідальністю.
3
У Республіці Білорусь, на відміну від російського законодавства, не може бути зареєстровано ТОВ з одним учасником. Його мінімальний склад - два засновники. У визначенні верхньої межі позиції сусідніх країн збігаються - не більше 50 співробітників. Статутний капітал визначається власниками і поділений на частки.
4
Реєструючи підприємство в Білорусі, вам достатньо володіти 50% статутного капіталу, протягом року сформувавши його частину, що залишилася. Відкрийте тимчасовий рахунок у банку і внесіть на нього кошти статутного капіталу. Зареєструвавши фірму, перерахуйте їх на постійний рахунок. Визначте бізнес-план, ретельно прорахувавши потенційні витрати і терміни їх окупності. Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, вдамося до допомоги професійного аналітика.
5
Підберіть звучне такого назва для майбутньої фірми. Врахуйте, що в Білорусі необхідно зробити це заздалегідь, погодивши найменування до реєстрації ТОВ. Знайдіть зручне місце розташування для шиномонтажной майстерні, врахувавши вигідну близькість до автомагістралі і наявність необхідних інженерних комунікацій. Узгодьте свій вибір на облвиконкомі або Мінміськвиконкомі (якщо ви проживаєте в Мінську) і підготуйте установчі документи.
6
Ознайомтеся в інтернеті з діючими програмами підтримки малого підприємництва в Білорусі (http://www.pravo.by/main.aspx?guid=3871&p0=C20901721&p2={NRPA). Можливо, участь в одній з них окупить частину вкладених у виробництво коштів або надасть вам певні податкові пільги. Сплатіть у банку мито в розмірі 175 тисяч білоруських рублів.
7
Складіть заяву про реєстрацію фірми, підписане усіма засновниками і подайте зібраний вами пакет документів на розгляд до відділення податкової інспекції за місцем проживання. Ви можете приступити до роботи через 5 днів з моменту реєстрації, протягом яких підприємство буде поставлена на облік в державних структурах.
8
Поряд з вирішенням юридичних питань, продумайте практичну складову вашої діяльності, оцінивши фінансову сторону проекту. Пам'ятайте, що якісне обслуговування клієнтів шиномонтажной майстерні і успішна робота підприємства в цілому залежать від кваліфікованого персоналу, надійного сучасного обладнання і правильно підібраного інструмента.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WXRyiTeKczY