Як запросити друзів в фейсбуці в групу. Як мене додають в групи на фейсбуці.

Група в соціальних мережах створюється для того, щоб мати можливість своєчасно оповіщати її учасників про підготовлювані заходах, що запускаються акціях і знаменні події організації. Такі групи, куди можна запросити партнерів, клієнтів і знайомих, є одним з економічних вигідних засобів для розкрутки соціального чи комерційного проекту і часто носять інформаційно-рекламний характер.
Інструкція
1
Якщо ви є користувачем мережі Facebook, вам не складе труднощів створити власну групу і запросити до неї своїх друзів. Для цього потрібно вийти на свою головну сторінку і в меню зліва вибрати пункт «Створити групу». Якщо ви вже перебуваєте в інших групах, цей пункт буде під переліком цих груп.
2
Після цього з'явиться віконце, куди потрібно внести назву групи, первинних його учасників і ступінь її конфіденційності, т. Е. Відкритості для тих, хто не є її учасниками. В групи можна вносити тих людей, які мають статус ваших друзів. Тому попередньо потрібно додати в друзі якомога більшу кількість зацікавлених осіб - партнерів, клієнтів, знайомих.
3
Якщо хочете запросити друзів у вже діючу групу, потрібно ввійти в неї. Де в верхньому куті праворуч, під стрічкою з фотографіями та даними по кількості учасників, знаходиться поле «Додати друзів в групу». Потрібно поставити в це поле курсор і почати вводити перші літери імені чи прізвища одного, якого хочете додати сюди. При цьому автоматично буде розкриватися список друзів, підходящих під цей параметр, виходячи з початкових букв імені. З цього списку потрібно і вибрати того, кого хочете запросити. Після чого обраний людина отримає запрошення вступити в цю групу.
4
Аналогічно можна запросити друзів в групу, учасником якої ви є.
Зверніть увагу
За результатами онлайн-опитування, проведеного ресурсом Mashable, найпопулярнішим з інтернет-сервісів у світі є соціальна мережа Facebook, яка має популярність в два рази більше ніж у конкурентів. Тому, якщо більшу частину цільової групи складають партнери та клієнти з інших країн, група, створена в Facebook, має більше шансів стати популярною.
Групи, спільноти, фан-клуби в соціальних мережах множаться і ростуть в геометричній прогресії. І майже кожен їхній керівник замислювався хоч раз про розкручування. Поговоримо про це.
Інструкція
1
Отже, запрошення нових людей в групу. Вам здається, що у вас в групі могло бути набагато більше учасників? Ви хочете додати їй додаткової активності, зробити її життя більш насиченою? Тоді вам пора задуматися над цим вопросом.Тут головне не захоплюватися, інакше вас запросто вважатимуть за спамера і заблокують. Будьте розсудливі.
2
Не варто розсилати запрошення всім підряд. Чи не докучайте своїми запрошеннями тим, хто явно не підходить до тематики і духу вашої групи: навряд чи дорослі солідні люди зацікавляться фан-клубом якийсь молодіжної музичної групи чи субкультури. Виберіть критерії пошуку найбільш підходящі для вашого випадку, будь то інтереси, місто проживання чи вік. Полазать на сторінках потенційних учасників вашої групи, можливо в даних про користувача або списку друзів ви знайдете щось корисне для вашого пошуку.
3
Розпитайте своїх друзів, цілком можливо, що вони знайомі з кимось, хто вам підходить, і зможуть допомогти вам.
4
Пам'ятайте, що потенційні учасники вашої групи, особливо, якщо вона не є єдиною в своєму роді, оцінюватимуть її що називається "по одягу", тому не нехтуйте створення красивого зовнішнього вигляду, інформативністю, регулярними оновленнями і, як говориться , дружнім інтерфейсом)
5
Останнім часом власники соціальних мереж все більше обмежують доступ, пошук і навіть реєстрацію в своїх ресурсах з метою боротьби зі зломами, спамом, шахрайством і проч. і вводять платну рекламу, що вже говорити про можливість запрошувати людей у великій кількості в свою групу. У такій ситуації можна запропонувати прорекламувати свою групу в якийсь інший, краще, якщо це буде більш велике співтовариство, тоді ефект може бути більше, але перед цим завжди уважно читайте "шапку" тієї групи, в якій ви збираєтеся розміщувати рекламу. Можливо, там прописані введені адміністраторами обмеження або заборони на подібну деятельность.Удачі!