Як дати оголошення в газету "з рук в руки". подати оголошення в з рук в руки з мобільного.

Дати оголошення в газету "З рук в руки» можна кількома способами. Найдешевший варіант - віднести в найближчий пункт прийому оголошень. Більш швидкий спосіб - зателефонувати в редакцію з міського чи мобільного телефону. Дати оголошення на сайт газети можна через інтернет, але в друковану версію воно не увійде.
Вам знадобиться
  • - купон оголошення;
  • - міський або мобільний телефон;
  • - доступ в інтернет;
  • - спеціальна телефонна карта (один з варіантів оплати).
Інструкція
1
Найвигідніший варіант - вирізати з будь-якого випуску газети купон безкоштовного оголошення, заповнити його і в робочий час віднести в пункт прийому об'явленій.Такіе пункти є в усіх обласних центрах, де представлено видання. У великих містах їх може бути декілька, в невеликих, як правило, один, розташований в центрі або недалеко від него.Адреса пунктів є в паперових випусках газети і на регіональній версії її сайта.Поданное оголошення вийде в найближчому номері газети.
2
Дзвінок з міського телефону можна оплатити телефонної картою, по смс або по квитанції оператора зв'язку стаціонарних телефонов.Карти оплати можна купити в салонах зв'язку «Евросеть» і «Альт-Телеком» або пунктах прийому оголошень газети. Карту потрібно активувати, слідуючи інструкціям на ній, а потім подзвонити за вказаним на ній же номером і продиктувати текст оголошення. Мінімальна ємність карти - 10 одиниць, одна одиниця еквівалентна одному приватному оголошенню. Вартість карт - від 420 р.
3
Оплатити оголошення можна і по квитанції міського оператора зв'язку. Для цього треба зателефонувати в колл-центр по телефону, який можна знайти в номері друкованої версії газети свого регіону або на сайті. Для різних рубрик можуть бути передбачені різні номери. Ціна - від 35 р. за дзвінок, один дзвінок дозволяє продиктувати одне об'явленіе.Для оплати послуги з смс треба направити повідомлення за коротким номером, який можна знайти в друкованому випуску або на сайті регіональної версії газети. У відповідному смс прийде код, який потрібно назвати, зателефонувавши в кол-центр. Вартість смс залежить від оператора, в середньому від 101,6 до 140 рублів.
4
Продиктувати оголошення можна також з мобільного телефону, зателефонувавши на короткий номер (він також повинен бути в друкованій версії регіонального випуску і на сайті). Ціна хвилини розмови - від 85 р. залежно від оператора. Кількість оголошень за дзвінок не огранічено.В більшість рубрик на сайті видання можна подати безкоштовне оголошення через форму на сайті. Для цього потрібно буде зареєструватися на ньому. В друковану версію газети такі оголошення не ввійдуть.
Зверніть увагу
Для деяких випадків (наприклад, подачі оголошення про те, що загублений документ слід вважати недійсним) годиться тільки друкована версія газети.
Корисна порада
Купувати телефонну карту є сенс тільки, якщо ви плануєте давати оголошення регулярно і у великих кількостях. В цьому випадку, чим більше одиниць на карті, тим дешевше обійдеться одне оголошення. Заради одного-двох оголошень набувати телефонну карту невигідно.
Якщо у вас немає досвіду інформування споживача про фірму і послуги, то розібратися в питанні «куди дати рекламу » буває складно. Сучасний ринок насичений газетами, менеджери яких зазивають клієнтів знижками і обіцянками шквалу дзвінків від співпраці. Як розібратися, в яке друковане видання дати рекламу ?
Інструкція
1
Визначте, який товар або послугу будете рекламувати. Сучасна фірма може надавати послуги різного профілю, а завод - випускати величезну кількість продукції. Важливо пам'ятати, що не ефективно рекламувати все відразу, т.к. у кожного товару - свій покупець.
2
З'ясуйте, хто ваш споживач, тобто на кого повинна бути спрямована реклама. Наприклад, поставки щебеню і піску зацікавлять будівельні компанії, а стоматологічне обладнання - зубних лікарів і відповідні клінікі.Сложнее з товаром, який призначений для однієї групи споживачів, але рішення щодо придбання приймає інша. Наприклад, дитячі чоботи призначені дітям, але рішення про покупку приймають батьки.
3
Вибираючи газету, майте на увазі, що специфіка видання повинна бути цікава вашому споживачеві. Крім підказок інтуїції і самостійного аналізу, запросите в редакції дослідження читацької аудиторії.
4
Зверніть увагу на параметри друкованого видання. Для вимірювання ефективності реклами враховуйте періодичність газети, тираж і день виходу у світ. Чим вище тираж, тим більше контактів з оголошенням. В результаті збільшується і кількість осіб, які зацікавилися рекламою. Періодичність і день виходу газети враховуються для подачі оперативної інформації, а також за певних поведінкових аспектах споживача. Наприклад, рекламу для дачників в суботньому випуску щоденно видаваної газети розміщати не ефективно, тому що ймовірність прочитання інформації городниками в цей день не велика.
5
Якщо ви хочете порахувати економічну доцільність розміщення реклами в газеті, розділіть вартість оголошення на кількість примірників тиражу. Отриманий результат - це вартість одного контакту з читачем. Надалі по даній цифрі і підсумками продажів можна порівняти ефективність реклами в різних газетах.
6
Визначте відповідний розмір рекламного модуля для інформації про фірму. Модуль - це обсяг оголошення в рамці. Враховуйте не тільки кількість тексту, а й наявність фотографії, яка залучає увагу читача.
7
Запитайте у редакції технічні вимоги для макета і перешліть відомості дизайнеру. У кожної газети параметри для виготовлення модулів можуть відрізнятися, що пов'язано з особливостями друку видання.
8
Готовий модуль відправляється до редакції газети. Укладається договір. Оплачуються послуги. Для перевірки ефективності розміщення реклами рекомендується розміщувати модуль в двох-трьох випусках поспіль.
9
Коли реклама опублікована, отримайте у редакції примірник газети для перевірки розміщення. Якщо ви правильно підібрали друковане видання і зробили макет, то результат у вигляді дзвінків і покупок товару не змусить себе довго чекати.
Зверніть увагу
Безкоштовна поштова розсилка є ефективним методом безкоштовної реклами дозволяє оголосити про товарах і послугах в лічені секунди, заощаджуючи ваш дорогоцінний час і кошти. Дати безкоштовну рекламу ви можете прямо зараз заповнивши ваші контактні дані і необхідну інформацію.
Корисна порада
Визначення вашої оптимальної аудиторії допоможе вам прийняти зважені й мудрі рішення. Скажімо, постачальник товарів для домашніх тварин може розміщувати рекламу в спеціалізованих журналах і газетах, що призначаються для власників домашніх тварин. Наприклад, він може дати оголошення в спеціальному рекламному блоці місцевої газети, присвяченому домашнім тваринам.