Як намалювати мультфільм про трьох поросят.

Для того щоб намалювати мультфільм сьогодні, немає необхідності переводити тонни паперу. Вам знадобляться лише комп'ютер і програма, наприклад, одна з версій Adobe Flash. Почніть з невеликого сюжету, а коли зрозумієте принцип дії програми, зможете створити справжню казку, наприклад, намалювати мультфільм про трьох поросят.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер; - Програма Adobe Flash; - Музика; - Мікрофон.
Інструкція
1
Відкрийте програму і познайомтеся з інтерфейсом. Ви побачите робочу область, намалюйте в центрі персонажа, наприклад, одного з поросят. Використовуйте для цього спеціальні інструменти: кисть, перо, заливку, лінію, окружність та інші. Щоб спростити роботу, можете взяти за основу контури першого поросяти і створити на його основі всіх трьох братів, помінявши лише колір одягу і щось в мордочці.
2
Коли перший кадр буде готовий, створіть наступний (вони відображаються на шкалі часу). Щоб створити чистий аркуш, натисніть F7, а щоб змінити попередній кадр, F6 (при цьому зображення скопіюється і ви зможете його поміняти). Ще одна зручна можливість - натисніть кнопку перемикання Оніон (два квадратика, що стосуються куточками), і ви зможете бачити кілька попередніх кадрів при роботі.
3
Підберіть або намалюйте окремо картинку для фону мультфільму, природу, галявину, село або поле. При цьому будиночки поросят краще намалювати окремим шаром, щоб після «руйнування» їх вовком не було необхідності домальовувати пейзаж позаду.
4
Крім фонових малюнків розміщуйте в шарах самих персонажів і звуки. Озвучування мультфільму також можете зробити самостійно, записавши голоси поросят і вовка за допомогою мікрофона. Щоб мультфільм виглядав більш живим, накладіть фонову негучну музику (на початку - веселу, безтурботну, при руйнуванні будиночків - грізну, тривожну і т.д.).
5
Проведіть узгодження дій персонажів, звуків, музики за допомогою шкали часу. При необхідності трохи сдвигайте ті чи інші елементи, поки не досягнете оптимального результату.
6
Переглядайте вийшов результат за допомогою кнопки Enter. При цьому бігунок «побіжить» по шкалі часу, а все накладені шари почнуть відтворюватися. Зупинити бігунок можна також за допомогою клавіші Enter. Збережіть отриманий мультфільм з розширенням SWF або іншому зручному форматі.