Каку встановити драйвер для відеокарти ATI.

Компанія ATI є дочірнім підприємством фірми AMD. Даний підрозділ займається випуском графічних пристроїв. Відкрите цієї фірми, як і інші аналогічні пристрої, працюють стабільно тільки при наявності необхідного програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Catalyst Software Suite.
Інструкція
1
У більшості випадків завантажити робочу версію драйверів для відеоадаптера фірми ATI можна з офіційного сайту цієї компанії. Природно, для здійснення цієї процедури вам буде потрібно наявність активного з'єднання з інтернетом. Увімкніть комп'ютер і перейдіть на сайт www.amd.ru.
2
Залиште на якийсь час даний ресурс. Спочатку вам необхідно визначити модель використовуваної відеокарти. Завантажте та встановіть програму AIDA (Everest). Запустіть програму і почекайте, поки завершиться збір відомостей про підключені пристроях.
3
Розгорніть категорію «Відеоадаптери» і випишіть модель відеокарти, встановленої у вашому комп'ютері. Поверніться до сайту компанії AMD. Клацніть по пункту Find a drivers. Заповніть всі поля відкрилася таблиці. Обов'язково правильно виберіть значення для кожної графи.
4
Натисніть кнопку «Подивитися результати». Для стабільної роботи відеоадаптера вам буде потрібно додаток Catalyst Software Suite. Натисніть кнопку Download для завантаження цієї програми.
5
Після завершення копіювання файлу-інсталятора запустіть його. Зачекайте, поки додаток перевірить сумісність своєї версії з моделлю використовуваної відеокарти. Встановіть програму і перезавантажте комп'ютер.
6
Якщо при налаштуванні ноутбука ви не змогли визначити модель відеоадаптера, відвідайте сайт виробника даного мобільного ПК. Перейдіть до розділу «Драйвери» і виконайте пошук всіх доступних додатків, що підходять для установки на дану модель ноутбука.
7
Скачайте програмне забезпечення, призначене для відеоадаптера. Встановіть завантажене додаток. Перезавантажте ноутбук.
8
Після інсталяції ПО обов'язково налаштуйте відеокарту. Це дозволить знизити навантаження на відеоадаптер і підвищити його продуктивність. У випадку з мобільним комп'ютером ви зможете продовжити час роботу від акумулятора, деактивовано режим максимальної продуктивності.