Як замінити батарейки. Як вставити батарейки в радіоприймач сокіл.

Батарейка - джерело електрики, що забезпечує автономну роботу будь-якого приладу або пристрою рівно настільки, наскільки дозволяє ємність її заряду. Вони бувають одноразового (гальванічний елемент) або багаторазового (акумулятор) застосування. І ті, й інші періодично потребують заміни. Що стосується заміни батарейок в годинах, фотоапаратах, ліхтариках, тут все просто - головне купити батарейку підходящої потужності і не переплутати плюс з мінусом.
Інструкція
1
Але якщо, наприклад, потрібно замінити батарею в iPhone або ноутбуці, тут доведеться неабияк повозитися або скористатися послугами сервіс-центру (рекомендується для користувача недосвідченого). Завзяті любителі електротехніки та електроніки, звичайно, не пропустять нагоди набратися досвіду, і візьмуться за справу самостійно.
2
У випадку з iPhone, спочатку відкрутіть всі болтики, акуратно зніміть дисплей. Для цього повільно підніміть екран (приблизно на 450) і послідовно від'єднайте всі шлейфи.
3
Вийміть сім-карту, від'єднайте 3 (для 3G) або 4 (для 3Gs) гумових кабелю.
4
Далі потрібно акуратно відклеїти край стікера з написом «Do not remove» (якщо не боїтеся втратити гарантії), викрутити 8 шурупів.
5
Потім обережно підніміть камеру, від'єднайте шлейф. Акуратно подденьте і вийміть основну плату. Ось і батарея.
6
Обережно вийміть її, намагаючись не перегинати. Замініть на нову, повторіть процедуру у зворотному порядку.
7
Примітки: краще купити батарею з коннектором, щоб уникнути процесу припаювання проводів; обов'язково виконайте декілька повних циклів зарядки-розрядки нового акумулятора; попередньо переконайтеся в якості нової батарей.
8
Якщо натхненні успіхом ви зважитеся піти далі і, наприклад, при нагоді спробуєте самостійно замінити батарейку cmos на материнській платі ноутбука, пам'ятайте, що для цього знадобиться втричі більше терпіння і вправності, а так же навички контактної пайки, як мінімум.