Як схуднути, якщо не їсти хліб.

Само тільки згадка того, що доведеться сісти на дієту, представляється як відмова від усіх смакоти та солодощів. Існують різні підходи до дієт. Заборона на певні продукти також знайшов своє місце серед бажаючих схуднути. У тому числі існує дієта, повністю виключає хліб з раціону харчування.
Інструкція
1
Сідаючи на таку дієту, пам'ятайте, що вам доведеться відмовитися не тільки від хліба, але й від усіх борошняних виробів - булочок, бісквітів і, тим більше, печива. Будь-яка дієта починається зі складання меню. Не варто відразу ж випробовувати свій організм вегетаріанськими салатами і водою. Мета дієти полягає в тому, щоб на час відмовитися від вживання тільки борошняних виробів, особливо, хліба.
2
На початковій стадії дієти навчитеся долати свою тягу до легко засвоюваним вуглеводам, яких у хлібі міститься велика кількість. Саме тому він такий смачний і ситний. При цьому постарайтеся уникати дуже щільного сніданку. Потім, протягом дня, буде складно позбавитися від важкості в животі. Насамперед, потрібно заповнити недолік вуглеводів. Для цієї мети підійдуть фрукти або легкий йогурт. Краще рішення - це об'єднати всі разом, щоб вийшов фруктовий салат. Вранці також дозволено випити чашку солодкого чаю або кави.
3
В обід постарайтеся смачно і ситно поїсти, щоб вже через годину не бігати за перекушуваннями. Відваріть курку або яловичину, зваріть картоплі. До речі, макарони - це теж борошняний виріб, тому не намагайтеся ними замінити шматок хліба. Для гарніру можете сміливо використовувати будь-яку крупу. Оскільки дієта забороняє тільки хліб, ви можете додати собі в меню пару котлет або рибу. Чай, з цукром або без - за вашим бажанням, можете випити з чим-небудь солодким. Наприклад, мармеладом або пастилою.
4
Приготуйте легкий вечерю. Пам'ятайте, що відмова від хліба не дає вам право відіграватися на інших продуктах. Не їжте пізно ввечері продукти, які важко засвоюються. До таких відносяться гриби в будь-якому вигляді, м'ясо і риба, продукти, що містять велику кількість заліза - гранат, морепродукти. На завершення дня порадуйте шлунок легким гарячим супом або пюре. Зробіть салат з овочів. Не забувайте, що можна їсти все молочні продукти.
5
Не думайте, що дієта обмежується триразовим харчуванням. Між прийомами їжі ви можете робити невеликі перекуси у вигляді йогурту, сиру, фруктів або склянки соку. Навіть салат з овочів не завадить. Під час всього дня можете сміливо пити кефір і мінеральну воду. Запасіться сухофруктами на випадок, якщо захочеться чогось солодкого. Також можна вживати горіхи, тільки не занадто пізно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qa-CKhfv2rI
Корисна порада
Протримавшись на такий нестрогой дієті два тижні, цілком реально скинути 5-6 кілограм. Після чого можна потроху повертати в раціон хліб і деякі інші борошняні продукти.