Як шукати для телефону картинки.

Більшість мобільних телефонів, за винятком самих найпростіших моделей, підтримує роботу із зображеннями. У нових телефонах вже є колекція так званих заводських картинок, які можна використовувати в якості заставки екрана або пересилати за допомогою mms. А при бажанні медіабібліотеку можна поповнити новими зображеннями.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - кабель USB.
Інструкція
1
Де знайти нові картинки для телефону? Напевно, це питання хоч раз вставав перед кожним власником мобільного апарата. Адже це дуже зручно - переглядати картинки і ділитися ними з друзями. У них же можна перекачати найбільш сподобалися вам зображення і анімовані картинки.
2
Але якщо для вирішення поставленого завдання ви не хочете звертатися за допомогою до друзів і знайомих, скористайтеся інтернет-ресурсами. Тим більше, що в мережі є кілька сотень тисяч сайтів, що пропонують скачати картинки і теми для телефонів. Найзручніше працювати в інтернеті за допомогою комп'ютера: у нього більше екран, що дозволяє переглянути якість представленої картинки, та й кликати мишкою по різних посиланнях набагато зручніше мишкою. Втім, як саме бродити по просторах інтернету, вирішувати вам.
3
Якщо ви використовуєте комп'ютер, все дуже просто. Підключіть модем, відкрийте оглядач і в пошуковому рядку свого браузера задайте параметри пошуку, наприклад, вкажіть ключові слова «скачати картинки для телефону». Якщо необхідно, можете доповнити ключову фразу поясненнями, на яку саме тематику шукати зображення: анімовані, до свята, заставки, шпалери, гарні, для коханих і т.п.
4
Потім виберіть із запропонованих пошуковою системою найбільш цікаві, на ваш погляд, сайти і відкривайте їх для перегляду зображень. Багато браузери підтримують функцію одночасного відкриття в одному вікні декількох сторінок. Для цього натисніть на лінк з обраним сайтом і, клікнувши правою кнопкою миші, виберіть опцію «Відкрити посилання в новій вкладці».
5
Після чого вам залишиться тільки знайти і зберегти на що відкрилися сторінках картинки. Завантажити на комп'ютер картинки можна теж декількома способами: пройти за посиланням файлообмінника, на якому розміщено зображення або архів з зображеннями, або завантажити за пару кліків мишею. Для цього наведіть курсор на вподобану картинку, правою кнопкою миші по зображенню і зі списку виберіть пункт «Зберегти картинку як». Вкажіть папку призначення для викачуваного файлу та натисніть кнопку «Зберегти».
6
Перекиньте картинки на свій телефон, який потрібно буде підключити до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Також перекинути файли з комп'ютера на мобільний можна через інфрачервоний порт (ІЧ-порт) або через Bluetooth.
7
Цікаві картинки можна підібрати на «Майл. ру »,« Яндексі »та інших інтернет-сервісах. Для цього на головній сторінці свого пошуковика знайдіть напис «Картинки» і перейдіть в даний розділ. Багато красивих зображень викладено на «Яндекс.Фотках». Також їх можна пошукати на сайтах з софтом в розділі «Для мобільних телефонів».