Як схуднути без обмежень.

Трохи людям вдається ефективно сидіти на суворій дієті для схуднення і обмежувати себе в їжі. Тому слід активно зайнятися фізичними вправами, які допоможуть вам скинути зайві кілограми і досягти бажаних результатів.
Вам знадобиться
  • - килимок;
  • - гантелі.
Інструкція
1
Насамперед, ви повинні володіти великим бажанням позбутися зайвих кілограмів, тільки тоді ви зможете домогтися результату. Якщо тренування будуть нерегулярними і короткочасними, якщо ви будете займатися через силу без особливого бажання - позитивної динаміки вам не бачити, ви залишитеся в тій же фізичній формі, з якою і починали вправи. Тому зберіть всю волю в кулак і твердо поставте перед собою мету, приступите до занять.
2
Рекомендується займатися три рази в тиждень з проміжком в один день. Найбільш сприятливий час для проведення тренувань з 11 до 13 годин або з 17 до 19 годин. Кожен комплекс вправ ефективний протягом трьох-чотирьох тижнів, після цього ваш організм повністю адаптується до навантажень, їх потрібно буде збільшити або змінити комплекс.
3
Почніть тренування не раніше, ніж через три години після прийому їжі і не менше двох годин до сну. Будь-яке тренування повинна починатися з ретельної розминки та підготовки організму до вправ. Для цього підходить біг на місці з підніманням колін, достатньо всього три-п'ять хвилин. Потім відведіть такий же час на нахили торсу вліво, вправо, вперед і назад, а також на махательних і обертальні рухи руками для ретельного розігріву плечових суглобів.
4
Поставте ноги на ширині плечей, ступні притисніть до підлоги, руки покладіть на талію або тримайте за головою. Почніть присідати якомога нижче. Сідайте на вдих і поверніться у вихідне положення на видих. Спина при виконанні вправи повинні залишатися прямій, не нахиляйтеся вперед. Дана вправа змусить худнути внутрішню сторону стегон і м'язи сідниць. Починайте з одного підходу по двадцять повторень, поступово дійдіть до трьох підходів з паузою не більше однієї хвилини. Через кілька тижнів візьміть у руки гантелі і поступово збільшуйте масу.
5
Поставте руки на пояс і зробіть довгий крок однією ногою вперед. Зробіть глибокий вдих і опустіть коліно протилежної ноги до самої підлоги, на вдиху поверніться у вихідну позицію. Чергуйте ноги. Дана вправа зменшує об'єм стегон і робить їх більш стрункими. Починайте вправи з одного підходу по п'ятнадцять разів для кожної ноги, поступово доведіть до трьох підходів по тридцять повторень.
6
Для наступної вправи вам потрібно довга гімнастична палиця півтора метра. Покладіть її за плечі і візьміться руками за краї. Нагніться вперед, зберігаючи при цьому ноги на ширині плечей. Торс повертайте таким чином, щоб його можна було скручувати якомога сильніше. Вправа допоможе позбутися зайвих сантиметрів на талії. Починайте з одного підходу по двадцять п'ять повторень, дійдіть до трьох підходів по тридцять разів.
7
Ляжте на підлогу, попередньо постеливши килимок, і витягніть руки вздовж тулуба. Зігніть ноги в колінах і на видиху повільно підніміть їх над головою. На вдиху опустіть у вихідне положення. Дана вправа допоможе усунути жирові тканини і підтягне живіт. Зробіть максимальне число повторень в один підхід, з часом дійдіть до трьох повторень.
8
Для ефективності вправ для схуднення здійснюйте тривалі прогулянки на свіжому повітрі, більше рухайтеся і бігайте вранці. Все ж рекомендується виключити з раціону солодощі та жирну їжу, борошняні вироби. Почніть практикувати розвантажувальні дні. Хоча б раз на тиждень харчуйтеся сирими овочами та фруктами.