Як схуднути за півроку. Як правильно почистити мову.

Нормальна вага - одна з головних складових здоров'я. Надлишок підшкірного жиру свідчить про малорухливому способі життя і погрішності в харчуванні. Раціональний підхід до організації харчування та віра в успіх допомагають більшості людей повернути собі здоров'я і привабливий зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • - калькулятор;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ваги.
Інструкція
1
Зайві калорііДля зниження ваги необхідно споживати в день не більше двох тисяч кілокалорій. Заздалегідь складайте меню на день і підраховуйте калораж. Харчова цінність більшої частини продуктів вже давно підрахована і зведена в набір табличок, які допоможуть у непростій справі складання щоденного меню.
2
Часте і дробове пітаніеЕшьте часто, але невеликими порціями. Такий підхід дозволяє зменшити апетит і уникнути переїдання. При частих прийомах їжі шлунок не перерозтягується, поліпшується травлення.
3
Збалансованість піщіВключайте в раціон свіжі овочі та фрукти, продукти, що містять клітковину, зелень, морепродукти, оливкова олія. Такий тип харчування називається середземноморським. Він дозволяє знизити калорійність їжі і зменшити ризик виникнення в майбутньому серцево-судинних захворювань. Уникайте фаст фуду: ці продукти подразнюють шлунок і жовчний міхур, сприяють розвитку атеросклерозу.
4
Регулярні фізичні нагрузкіЗаймітесь бігом, плаванням, спортивною ходьбою, шейпінгом або йогою. Не бійтеся перестаратися, але навантаження збільшуйте поступово. Краще, якщо заняття будуть проходити на свіжому повітрі, це сприяє зняттю стресу.
5
Допомога псіхологаЗачастую поганий настрій, самотність і образи люди «заїдають» солодощами, що веде до збільшення маси тіла. Грамотний психолог підтримає вас і допоможе розібратися з внутрішніми проблемами. Рівний позитивний настрій буде сприяти схудненню.
6
Консультація врачаНе завжди надлишок маси тіла відбувається тільки від шкідливих звичок. При деяких захворюваннях ожиріння всього лише симптом, а не основна проблема. Зміна рівня статевих гормонів, аденома гіпофіза, пухлина надниркових залоз, гіпотиреоз призводять до збільшення ваги. У цьому випадку лікування основного захворювання допоможе вирішити вашу проблему.