Як робити картинки з Новим роком.

Дуже приємно отримати привітання, знаючи, що автор витратив на його оформлення свій час і зусилля. І не має значення, близькій людині ви робите привітання або колезі. Тому прекрасним доповненням до новорічного подарунку буде картинка «З Новим роком».
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до інтернету, програма Adobe Photoshop, елементарні навички роботи в цій програмі.
Інструкція
1
Виберіть основні елементи у вашому оформленні. Можна намалювати від руки, відсканувати і працювати з цим зображенням. Можна скачати святкові картинки або використовувати власну бібліотеку, і в результаті створити фантастичний колаж. У будь-якому випадку спочатку ви повинні згенерувати ідею вашого творіння і постаратися побачити результат. Може бути, вам варто подивитися чужі роботи на цю тему, щоб надихнутися.
2
Використовуйте для монтажу програму Adobe Photoshop - це оптимальний редактор для вирішення подібних завдань. Елементарні навички роботи в цій програмі дозволять вам зробити монтаж будь-якої складності. Найбільш часто використовувані інструменти при монтажі - це «латочка», «штамп», «ластик». Також найважливішим нюансом є редагування світлозвукові колірних співвідношень («рівні», «яскравість-контрастність» і все, що пов'язано із зміною кольору).
3
Визначте приблизну композицію. В зображенні повинні бути зображення і текст. Спробуйте різні варіанти. Бажано, щоб було головне зображення, що відбиває основний сенс, наприклад, ошатна ялинка, дід Мороз зі Снігуркою, затишний будиночок в засніженому лісі; а також привітання. Часом досить фрази «З новим роком!»
4
Пограйте з кольором, фактурою, додатковими зображеннями. Це можуть бути візерунки, вензелі, новорічні елементи - кулі, серпантин, сніжинки і пр. Можна скачати спеціальні кисті і красиві шрифти з сайтів і форумів, де спілкуються шанувальники фотошопа. Як правило, там можна знайти і інструкцію по установці цих елементів. Не забувайте про послідовність шарів. Їх завжди можна поміняти місцями, якщо буде потрібно.
5
Після збереження обов'язково поверніться до цієї роботи через якийсь час. Подивіться «свіжим» поглядом. Практично завжди на цьому етапі здійснюється незначна корекція.